• تاریخ: 2016-02-08
  • شناسه خبر: 14395
  • 440 بازدید

پس لرزه های مقاله انتقادی دکتر سیدی از گروه ماصلاحات توپاری آق قلا

ارکین نیوز – پس از درج مقاله جناب دکترسیدی در یکی از سایت های محلی شهرستان واکنش های متفاوتی در گروه های تلگرامی به وجود آمد و براساس متنی که در گروه تلگرامی عمران اق قلا منتشر شد یادداشتهای شورای ماصلاحات توپاری ب ...

ارکین نیوز – پس از درج مقاله جناب دکترسیدی در یکی از سایت های محلی شهرستان واکنش های متفاوتی در گروه های تلگرامی به وجود آمد و براساس متنی که در گروه تلگرامی عمران اق قلا منتشر شد یادداشتهای شورای ماصلاحات توپاری با ایشان در خصوص انتشار این مقاله ارایه گردید که عینا منتشر گردید.
. نخست یادداشت ماصلاحت توپاری : ماصلاحات توپاری دیروز اولین نظرسنجی میدانیش را درخصوص ارزیابی سطح مقبولیت کاندیداهای بومی انجام داد.اطلاعات درحال تجزیه و تحلیل است.براساس  حداقل دو نظرسنجی کاملا علمی ماصلاحات توپاری  تصمیم گیری خواهد کرد.خداییش ما خودمان نمیدانیم چه خواهدشد ما کاملا علمی و مدیریتی تصمیم خواهیم گرفت انشاالله. ولی برداشت حضرتعالی کاملا ناصحیح است .درعین حال چاپ این مقاله دراین شرایط نه تنها به بهبود شرایط ما هیچ کمکی نکرد بلکه به برنامه رقبای گرگانی کمک کرد.آیا میدانید ازوقتی ماصلاحات توپاری دراق قلا شکل گرفته هیچ کاندید گرگانی در اق قلا نتوانسته حضور پیدا کنه.جهت اطلاع  ما دیروز یه مصاحبه ای از طرف ماصلاحات توپاری به ترکمنیا آماده کردیم قرار بود به سایت داده شود. نمیدانم چی شد موفق باشید. مقاله تان گل بخودی بود.
جواب جناب دکترسیدی: من همهء این عکس العمل ها را پیش بینی کرده بودم و امیدوارم با شوک حاصله از موج مقاله روشنفکران تورکمن آق قلا و حومه به خود آمده باشند و با هوشیاری و عزم بیشتر از گذشته به راه وحدت آفرینشان ادامه دهند. مقالهء بنده جهت تلنگری بر بدنهء ماصلاحات توپاری بود تا از سستی و رخوت بیرون بیاید که ان شاء الله چنین هم خواهد شد. استفاده از اصطلاح گل زدن به خودی در مورد هر انتقاد و یا نقدی باعث ایجاد خفقان و عدم پویائی افکار و ابتکارات خواهد بود که نتیجهء آن خود سانسوری فرهیختگان است. بنده فقط توپ را به عقب و زمین خودی انداختم تا تیم دوباره خودشان را جمع وجور کنند و به حملهء نتیجه بخش و جانانه ئی مبادرت کنند. امیدوارم دوستان این موضوع را دریابند و جشن پیروزی نمایندهء تورکمن در مجلس را با هم بگیریم. اگر برایتان مقدور است این توضیحات حقیر را به گروه هم منتقل فرمائید. با سپاس از سعهء صدر و درک و بلوغ سیاسی واجتماعی همهء شما عزیزان اندیشمند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست