• تاریخ: 2018-03-03
  • شناسه خبر: 25600
  • 277 بازدید

پتروشیمی گلستان نیازمند ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است

ارکین نیوز-نماینده گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرا و تکمیل پتروشیمی استان گلستان به سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی نیاز دارد. نورمحمد تربتی‎نژاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در برنامه شش ...

ارکین نیوز-نماینده گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرا و تکمیل پتروشیمی استان گلستان به سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی نیاز دارد.

نورمحمد تربتی‎نژاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در برنامه ششم به دنبال این هستیم که حداقل اختلاف بین حقوق بازنشستگان و شاغلان حداکثر ۱۵ درصد شود.

وی با بیان اینکه برخی از کارهای نمایندگان مجلس پیگیری مطالبات مردم است، افزود: در یک روز کاری غیراز روزهای جمع صبح‎ها تا ساعت ۱۲ سرکشی به ارگان‎ها را داریم و هدف ما این است که مشکلاتی که مردم به ما منتقل کردند را پیگیری کنیم.

تربتی‌نژاد گفت: حدود ۹۰ درصد مراجعات مردم به ما نمایندگان مجلس؛ مشکلات شغلی و بیکاری است ما نیز در حد توان تلاش می‌کنیم مشکلات مردم برطرف شود.

وی بیان داشت: طرح‎های اساسی را دنبال می‎کنیم، یکی از موضوعاتی که در استان ما حائز اهمیت بود مسئله پتروشیمی بود و با استاندار جلسه گذاشتیم و تنها مشکل منابع مالی بود.

تربتی‎نژاد خاطرنشان کرد: زمان تصویب این پروژه مقرر شده بود که با تسهیلات بانکی اجرا شود و بعد از مشکلات مالی این موضوع منتفی شد و اجرای آن نیاز به یک سرمایه‎گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی دارد و یا اینکه هدف این پتروشیمی را به موضوعات دیگری که سهام‎داران نفع ببرند، تغییر دهیم.

وی با اشاره به برقی کردن مسیر ریلی اینچه برون گرمسار افزود: به دنبال این هستیم که بخشی از راه آهن گرگان و مشهد را اجرا کنیم و همچنین در صدد هستیم که خطوط ریلی استان توسعه یابد.

تربتی‎نژاد گفت: به دنبال این هستیم که مسائل مربوط به ذخیره نفتی و مسائل مشکلات بیمارستانی را در استان پیگیری کنیم.

به گفته وی، در استان گلستان ۲ هزار تخت بیمارستانی کمبود داریم و این یک مشکل و بحران برای استان است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست