• تاریخ: 2015-05-04
  • شناسه خبر: 3709
  • 696 بازدید

پاسگاه انتظامی اینچه برون راه اندازی می شود

ارکین نیوز- فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: به زودی پاسگاه نیروی انتظامی اینچه‎برون راه‎اندازی می‎شود. به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان، محمد حمیدی در مراسم افتتاح ساختمان دادگاه عمومی بخش داشلی‎برون گنبد ...

13931003000258_PhotoA
ارکین نیوز- فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: به زودی پاسگاه نیروی انتظامی اینچه‎برون راه‎اندازی می‎شود.
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان، محمد حمیدی در مراسم افتتاح ساختمان دادگاه عمومی بخش داشلی‎برون گنبدکاووس با بیان اینکه «داشلی‌برون» به دلیل داشتن ۱۴۵ کیلومتر مرز خاکی با کشور ترکمنستان و تبدیل شدن به بخش آزاد تجاری، از موقعیت استراتژیکی برخوردار است، اظهار کرد: برای امنیت سرمایه‎گذاری و ترغیب آنان به سرمایه‌گذاری در این منطقه، تقویت ساختار قضایی یک ضرورت برای این بخش بود که خوشبختانه دستگاه قضایی با افتتاح این ساختمان این مشکل را نیز حل کرد.

وی با قدردانی از این دوراندیشی دستگاه قضایی در این منطقه تصریح کرد: با پیگیری‎هایی که انجام داده‎ایم به زودی پاسگاه نیروی انتظامی اینچه‎برون نیز راه‎اندازی می‎شود تا علاوه بر تقویت بازوی اجرایی قوه‌قضاییه در این منطقه، باری از دوش هنگ مرزی برداشته شود.

امام جمعه اهل‌سنت شهر مرزی اینچه‎برون نیز در این مراسم با قدردانی از تلاش مجموعه دستگاه قضایی کشور و استان در افتتاح ساختمان دادگاه بخش داشلی‎برون گفت: افتتاح این ساختمان در سال همدلی ملت و دولت، علاوه بر خوشحالی مردم منطقه، باعث ایجاد انسجام بین مردم و مسئولان می‎شود.

حاج آخوند محمد هوشمند با استناد به آیات قرآن‌کریم، قضاوت را امری خطیر خواند و اظهار کرد: همان‌گونه که خداوند در قرآن می‎فرمایند قضاوت کار آسانی نیست و باید قضات ما در این امر از خداوند مسئلت بطلبند.

ساختمان دادگاه عمومی بخش داشلی‎برون در زمینی به مساحت یک‎هزار و ۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۶۵۰ مترمربع ساخته شده است.

۵ میلیارد ریال اعتبار ساخت این بنا از محل اعتبارات خاص رئیس قوه‌قضاییه تامین شده است.

پیش از این ساختمان دادگاه این بخش استیجاری بود.

در مراسم افتتاح این ساختمان، مسئولان قضایی شهرستان‎های گرگان، گنبدکاووس، آق‎قلا، فرماندار ویژه گنبدکاووس، بخشدار و شهردار منطقه و جمع کثیری از مردم داشلی‎برون نیز حضور داشتند./فارس
ارسالی از کاربران -عبدا…کم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست