• تاریخ: 2016-06-15
  • شناسه خبر: 18574
  • 401 بازدید

وظیفه شناس:تعداد ۴۶۱ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آق قلا از آموزشهای مهارت آموزی،توسعه و کاریابی برخوردار شده اند

ارکین نیوز-جواد وظیفه شناس مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان به همراه جمعی از کارکنان این نهاد با حضور در دفتر فرماندار با الیاس هیوه چی فرماندار دیدار و گفتگو نمود. مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آق قلا در ...

ارکین نیوز-جواد وظیفه شناس مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان به همراه جمعی از کارکنان این نهاد با حضور در دفتر فرماندار با الیاس هیوه چی فرماندار دیدار و گفتگو نمود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آق قلا در این دیدارضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای این نهاد گفت:تعداد ۴۶۱ نفر از مددجویان تحت پوشش از آموزشهای مهارت آموزی،پایدار سازی و توسعه،کار آفرینی،حرفه آموزی و کاریابی با اعتباری بالغ بر ۹۳۰ میلیون ریال برخوردار شده اند.

در سال گذشته با ایجاد کارگاه فرش ریز بافت تعداد ۳۵ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در این مشغول فعالیت می باشند.بیش از ۱۸ میلیارد ریال زکات جمع آوری شده در سطح شهرستان برای امر ازدواج نیازمندان،احداث مسکن روستائی،مشکلات بیماران و تحصیل در حوزه های علمیه هزینه شده است.

تا کنون ۴۴ درصد از اعتبارات ابلاغی تسهیلات بانکی اشتغال شهرستان جذب شده که در این راستا بانکهای عامل توسعه تعاون،ملی و کشاورزی بیشترین جذب اعتبارات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد را داشته که قابل تقدیر است.
1465710932_img_8413
لازم به ذکر است ۳۷۴۴ خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آق قلا بوده،در سال ۹۴ تعداد ۹۷ باب منزل مسکونی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰میلیون ریال احداث،مرمت و بازسازی شده،تعداد ۶۹۷ دانش آموز و دانشجو از حمایت های مادی و معنوی این نهاد مقدس برخوردار می باشند،

در سال گذشته ۴۰۸ خانوار از بیمه تامین اجتماعی برخوردارشدند ،تعداد ۲۱۴ طرح اشتغالزایی با اعتبار ۲۸ میلیارد ریال اجرا شده است ،۱۵ دستگاه تراکتور به خاناده های تحت پوشش واگذار شده که در این زمینه شهرستان آق قلا رتبه برتر استانی را کسب نموده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست