• تاریخ: 2020-03-16
  • شناسه خبر: 29605
  • 237 بازدید

وضعیت هشدار در گلستان ؛ مردم در خانه بمانند

ارکین نیوز-استاندار گلستان اظهار کرد : تعداد بیماران مبتلا به کرونا تثبیت شده است و اگر این روند ادامه داشته باشد وضعیت در شرایط هشدار خواهد بود . به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گلستان، هادی حق شناس در جلسه قرارگاه زیستی اس ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان اظهار کرد : تعداد بیماران مبتلا به کرونا تثبیت شده است و اگر این روند ادامه داشته باشد وضعیت در شرایط هشدار خواهد بود .

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گلستان، هادی حق شناس در جلسه قرارگاه زیستی استان گفت : تجربه روزهای اخیر نشان داده هر چقدر مردم بیشتر بهداشت را رعایت کنند و در خانه بمانند مراکز درمانی ما پذیرش بیماری کمتری خواهد داشت.

وی افزود: فعالیت دایمی داروخانه های شبانه روزی و ۵۰ درصد داروخانه های غیر شبانه روزی به صورت یک روز در میان ، ارائه خدمات ۲۴ ساعته تمام درمانگاههای خصوصی و دولتی ، لغو مرخصی تمام مدیران استانی ، ممنوعیت خروج پزشکان از استان ، ممنوعیت اجتماع در تمام مکانهای مذهبی و دینی ، تعطیلی تمام رستورانهای دولتی و خصوصی و ممنوعیت حضور مردم در تفرجگاهها به ویژه در روز سیزدهم فروردین از جمله مصوبات این جلسه بود.

دکتر فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان هم اعلام کرد : از ابتدای اسفند امسال ۲۸۰۰ بیمار حاد تنفسی در مراکر درمانی استان بستری شدند که ۱ هزار و ۶۰۰ نفر از آنان مرخص شدند.
گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست