• تاریخ: 2016-06-23
  • شناسه خبر: 18811
  • 415 بازدید

ورود سامانه بارشی به گلستان از شنبه/ دمای هوا ۸ درجه خنک می شود

ارکین نیوز- مدیرکل هواشناسی استان گلستان از پایداری هوا تا روز شنبه خبر داد و گفت: از شنبه شب با ورود سامانه ناپایدار به استان دمای هوا ۸ درجه خنک می‌شود. سید محمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای پیش یابی در سطح استان گلستان ...

ارکین نیوز- مدیرکل هواشناسی استان گلستان از پایداری هوا تا روز شنبه خبر داد و گفت: از شنبه شب با ورود سامانه ناپایدار به استان دمای هوا ۸ درجه خنک می‌شود.

سید محمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای پیش یابی در سطح استان گلستان به خبرنگار مهر گفت: طبق الگوهای پیش یابی از روز پنجشنبه تا روز شنبه آسمان بیشتر نقاط استان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با افزایش ابر و وزش ملایم باد خواهد بود.

رضوی تصریح کرد: خروجی مدل‌های جوی نشان می‌دهد از شنبه شب به تدریج امواج سامانه بارشی به استان نفوذ کرده و روز یکشنبه به فعالیت آن افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه پیامد این سامانه افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و گاهی وزش نسبتاً شدید باد خواهد بود، اظهار کرد: دمای هوا نیز به طور نسبی بین ۶ الی ۸ درجه سیلسیوس کاهش خواهد یافت.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان از خروج این سامانه پایدار در روز دوشنبه از سطح استان خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر گرمترین شهر استان گنبدکاووس با ۳۳ درجه سیلسیوس و خنک‌ترین شهر بندرترکمن با ۲۹ درجه سیلسیوس گزارش شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست