• تاریخ: 2019-01-04
  • شناسه خبر: 27737
  • 310 بازدید

واژگونی پژو ۴۰۵ در سه‌راهی دانشمند عطا

ارکین نیوز-مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور سه‌راهی دانشمند در محورهای شرقی استان گلستان خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند. محمدعلی هروی اظهار کرد: یکی از اقداماتی ک ...

ارکین نیوز-مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور سه‌راهی دانشمند در محورهای شرقی استان گلستان خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند.

محمدعلی هروی اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در حوزه تجهیزات و زیرساخت‌ها در بخش امداد و نجات هلال احمر شکل گرفته، بهره‌گیری از تجهیرات نجات پیشرفته است تا بتوانیم مصدومان را با کمترین آسیب ممکن از صحنه حادثه خارج و به مراکز درمانی منتقل کنیم.

وی ادامه داد: آموزش نیروهای داوطلب یکی از محورهای اساسی در حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در استان گلستان است و با توجه به اهدای رتبه امدادی به داوطلبان پس از طی آموزش‌های لازم، از این عزیزان در عملیات‌های مختلف استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به حادثه واژگونی روز گذشته در محور سه‌راهی دانشمند در محورهای شرقی استان گلستان اشاره کرد و گفت: این حادثه ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه روز گذشته رخ داد.

هروی گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ دچار واژگونی شده که سه نفر دچار مصدومیت شده و از این تعداد یک نفر به دلیل شدت حادثه در خودرو گیر کرده بود و امکان خروج وی از خودرو در شرایط عادی وجود نداشت.

وی تاکید کرد: بلافاصله تیم امداد و نجات از پایگاه امداد جاده‌ای اینچه‌برون همراه با تجهیزات ست نجات به محل اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان بیان کرد: در این حادثه بلافاصله با استفاده از تجهیزات، عملیات نجات مصدوم از داخل خودروی حادثه دیده انجام و مصدومان توسط آمبولانس‌های هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

هروی بیان کرد: مرکز ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر گلستان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگوی به ندای امداد امدادخواهان است و عزیزان در هر نقطه‌ای از استان که حادثه‌ای برای آنها رخ داد می‌توانند با این شماره تماس گرفته و درخواست کمک را داشته باشند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست