• تاریخ: 2019-02-17
  • شناسه خبر: 28167
  • 416 بازدید

واژگونی پراید درمنطقه مرزی گنبدکاووس پنج مصدوم برجا گذاشت

ارکین نیوز-فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده تنگلی به مرز اینچه برون گنبدکاووس، پنج سرنشین این خودرو مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند. سرهنگ محمدرضا سراوانی افزود: در این ...

ارکین نیوز-فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده تنگلی به مرز اینچه برون گنبدکاووس، پنج سرنشین این خودرو مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدرضا سراوانی افزود: در این حادثه که عصر روز گذشته رخ داد، پنج سرنشین خودروی پراید که سه خانم بین ۲۵ تا ۳۵ سال و نیز دو کودک دختر و پسر ۶ و هفت ساله بودند، از ناحیه سر، گردن، دست و پا دچار مصدومیت شدند.
وی اضافه کرد: این حادثه به دلیل سرعت بالا و عدم توجه راننده به جلو و درنهایت ناتوانی او در کنترل خودرو رخ داد و مصدومان سانحه، توسط اورژانش ۱۱۵ به بیمارستان آل جلیل آق قلا منتقل شدند.
سرهنگ سراوانی همچنین گفت: در حادثه رانندگی دیگری هم که روز گذشته در روستای مرزی کرند از توابع بخش داشلی برون گنبدکاووس رخ داد، براثر برخورد خودروی سمند با یک عابر پیاده، این عابر مرد ۳۳ ساله از ناحیه دست دچار شکستگی و توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان اعزام شد.
فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف ۲۰۰ عدد قرص روان گردان از نوع ترامادول و یک بطری شربت متادون از فردی ۳۲ ساله از اهالی روستای مرزی کرند از توابع بخش داشلی برون گنبدکاووس نیز خبر داد و گفت: متهم که در روستا شغل آرایشگری داشته، اقدام به فروش این داروها می کرده است.
به گفته وی، متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی حوزه بخش داشلی برون معرفی شد.
سرهنگ سراوانی همچنین از کشف چهار لاشه گوسفند توسط ماموران ایست و بازرسی سه راهی اینچه برون گنبدکاووس از صندوق عقب خودروی پراید خبر داد و گفت: ماموران با مشکوک شدن به لاشه ها و با هماهنگی مقام قضایی، برای بررسی لاشه ها توسط دامپزشکی اقدام کردند.
وی افزود: براساس نظر کارشناس دامپزشکی مشخص شد که گوسفندان قبل از ذبح فوت کرده بودند و متهم قصد داشته تا لاشه ها را وارد چرخه مصرف کند.
فرمانده هنگ مرزی اترک اضافه کرد: متهم با تشکل پرونده به مرجع قضایی معرفی و لاشه های کشف شده نیز معدوم شدند.
هنگ مرزی اترک گلستان، مسئولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکمنستان را درمحدوده این استان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر برعهده دارد و مقر آن در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع درشرق گلستان است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست