• تاریخ: 2018-01-18
  • شناسه خبر: 25158
  • 279 بازدید

هیوه چی: فنی و حرفه ای ترکمن در خصوص آموزش مهارت آموزی برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال گام های موثری بردارد

ارکین نیوز-الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن به همراه غفاری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ...

ارکین نیوز-الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن به همراه غفاری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ هیوه چی سرپرست فرمانداری در حاشیه این بازدید گفت: در شرایط کنونی نیاز به اشتغال نیاز ملموس خانواده ها بوده و بایستی دستگاههای مرتبط از جمله آموزش فنی و حرفه ای در خصوص آموزش مهارت آموزی برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال هدف گذاری کرده و در راستای اهداف مشخص گام های موثری بردارد.

وی افزود: برای ارتقای بهره وری باید فرهنگ کار را تقویت کنیم و بایستی در راستای توانمند سازی نیروی کار و مدیران توانمند گام برداریم که مراکز آموزش فنی و حرفه ای میتواند در این زمینه بسیار موثر باشد.

درادامه غفاری مدیر کل امور بانوان استانداری گلستان،مراکز آموزش فنی و حرفه ای را یکی از مهمترین مکانهای یادگیری مهارت دانسته و خواستار افزایش آموزشهای مهارتی در حوزه مشاغل خانگی ویژه بانوان شد.

بهرام خدانظری رئیس مرکز ضمن ارائه گزارش از عملکرد نه ماهه، اقدامات صورت پذیرفته در راستای اهداف آموزشی سازمان و روند مهارت آموزشی را بیان و مراکز آموزش فنی و حرفه ای را باعث رشد و شکوفایی بیشتر فعالین عرضه مهارت، نخبگان مهارتی و نقطه عطفی برای اشتغالزایی دانست.

در پایان از کارگاههای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ترکمن بازدید نمودند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست