• تاریخ: 2015-05-29
  • شناسه خبر: 4473
  • 743 بازدید

هیوه چی: باکس زیرگذر راه آهن روستای دوگونچی آق قلا به زودی نصب می شود

ارکین نیوز- الیاس هیوه چی در جلسه بررسی مشکلات روستای دوگونچی که در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار گردید گفت:طی مذاکراتی که با مدیریت راه آهن کشور صورت گرفته،باکس زیر گذر در مسیراین روستا به زودی نصب خواهد شد. فرمان ...

1432705611_img_2406
ارکین نیوز- الیاس هیوه چی در جلسه بررسی مشکلات روستای دوگونچی که در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار گردید گفت:طی مذاکراتی که با مدیریت راه آهن کشور صورت گرفته،باکس زیر گذر در مسیراین روستا به زودی نصب خواهد شد.

فرماندار شهرستان آق قلا از پیشرفت کارها و تعهدات دستگاههای اجرایی در این خصوص خبر داد و افزود:براساس دستور ویژه ریاست محترم جمهور طی سفر استانی و دیدار با مردم روستا و همچنین پیگیریهای استاندار محترم ،دستگاههای اجرایی در حال انجام کارها و موارد متعهد شده می باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا با بیان اینکه تمامی مشکلات یک روستا را نمی توان در یک جلسه حل کرد اظهار داشت:اولویت اول راه برون رفت از بن بست مسیر روستای دوگونچی است و نهادهای اجرایی براساس توانمندی و ظرفیت های دستگاه نسبت به حل مشکلات اقدام نمایند.

دراین جلسه مدیریت ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان،معاون مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،معاون نظارت و کنترل پروژه های راه آهن ،گزارشی ازاقدامات انجام شده در این خصوص را ا رائه نمودند.سایت فرمانداری آق قلا

  • نوری - 2015-05-30 در 6:06 ق.ظ

    لطفا یک فکری هم به پل قدیمی آق قلا بکنید…..تا کی در این وضعیت می خواد بماند.آقای فرماندار آستین را بالا بزنید و این مشکل پل آق قلا را که چندین سال است در حالت کما مانده حل کنید.!

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست