• تاریخ: 2016-06-14
  • شناسه خبر: 18552
  • 474 بازدید

هیوه چی:کمیته امداد نهاد مقدس و یادگار حضرت امام راحل جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی می باشد

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا در دیدار با رییس و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره)گفت:کمیته امداد نهاد مقدس و یادگار حضرت امام راحل جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی می باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا در دیدار با رییس و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره)گفت:کمیته امداد نهاد مقدس و یادگار حضرت امام راحل جهت رفع محرومیت از جامعه اسلامی می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،وی ضمن تأکید بر ضرورت خدمت رسانی به محرومین گفت: باید با مدیریت اصولی و صحیح در جهت حمایت از خانواده های بی بضاعت گام برداشته شود.

وی با اشاره به خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تلاش های کمیته امداد عبادتی ارزشمند است چرا که کمک به فقرا و مستمندان عبادت است و این نهاد توانسته است حدود بسیار بالایی رضایتمند عمل کند.

فرماندار شهرستان آق قلا با بیان این که کمیته امداد امام خمینی(ره) محور خدمت به نیازمندان و محرومان جامعه است افزود: ما درخصوص رفع فقر دغدغه زیادی داریم و چنانچه هرکسی در هر جایگاهی که باشد در راستای رفع فقرتلاش کند ، فقر از این جامعه ریشه کن می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا، خدمات رسانی به محرومین و نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهمترین شاخصه های کمیته امداد دانست و تصریح کرد: مشارکت مردم و خیرین در عرصه ارائه خدمات مطلوب این نهاد به مددجویان می تواند موفقیت هرچه بیشتر اقدامات و فعالیت های این نهاد را رقم بزند.

وی اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد را از موارد بسیار مهم در برنامه ریزیهای کمیته امداد دانست و افزود : باید با مشارکت و حمایت از مددجویان ، آموزش ، کارآفرینی وایجاد کارگاههای مختلف در جهت خودکفا شدن افراد تحت پوشش کمیته امداد تلاش شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست