• تاریخ: 2018-01-08
  • شناسه خبر: 25029
  • 274 بازدید

هیوه چی:اجرا و حمایت از طرح های اشتغالزا از برنامه های اولویت دار می باشد

ارکین نیوز- الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری ترکمن به همراه نصیری رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از طرح های گردشگری شهرستان منظور آشنایی با مشکلات سرمایه گذاران این بخش ها بازدید کرد. هیوه چی سرپرست ...

ارکین نیوز- الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری ترکمن به همراه نصیری رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از طرح های گردشگری شهرستان منظور آشنایی با مشکلات سرمایه گذاران این بخش ها بازدید کرد.

هیوه چی سرپرست فرمانداری درحاشیه این بازدید با اشاره به ظرفیت های گردشگری و سرمایه گذاری در شهرستان از جمله طرح های ساحلی گفت: با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرستان ترکمن سرمایه گذاران حوزه های گردشگری می توانند از ظرفیت خوب شهرستان بویژه ظرفیت گردشگری ساحلی بهره مند شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه طرح هایی که درحال حاضر در شهرستان ترکمن در قالب طرح های اشتغالزا درحال اجراست میتواند باعث ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه شود برای ما اجرای این طرح ها وحمایت از آنها در اولویت است.

هیوه چی با اشاره به مشکلات تامین اعتبار برخی ازاین طرح ها درحوزه شهرستان ترکمن افزود: در صدد هستیم تا این مشکلات را رفع نماییم.
وی همچنین از افتتاح برخی از این پروژه ها در دهه فجر امسال خبرداد‌.

گفتنی است طرح های گردشگری در حال اجرا همچون طرح های نگین ترکمن، ستاره ترکمن، طرح گردشگری هیرکانیا، بازارچه ساحلی و محل شنا از طرح های اشتغالزای شهرستان ترکمن می باشند که در حال اجراست و همگی طرح هایی هستندکه باعث اشتغال پایدار خواهند شد.

نصیری رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان در حاشیه این بازدید وجود ظرفیت اقوام را در استان و شهرستان ترکمن یک قابلیت فوق العاده برای جذب گردشگر دانست و از آمادگی ستاد خدمات سفر شهرستان ترکمن از هم اکنون برای موسم سفرهای نوروزی خبرداد/ روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست