• تاریخ: 2019-12-10
  • شناسه خبر: 29316
  • 312 بازدید

همه مکلف به کاهش مشکلات معلولان هستند

ارکین نیوز-استاندار گلستان تأکید کرد: همه دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد مکلف هستند به کاهش مشکلات افراد دارای معلولیت کمک کنند تا به شعار توسعه فراگیر، عادلانه و پایدار دست یابیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ا ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان تأکید کرد: همه دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد مکلف هستند به کاهش مشکلات افراد دارای معلولیت کمک کنند تا به شعار توسعه فراگیر، عادلانه و پایدار دست یابیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۳ آذرماه در همایش گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت، اظهار کرد: معلولین امروز در همه عرصه ها، کارها و آثار ماندگاری خلق می کنند که شاید افرادی که معلولیتی ندارند از خلق آن ناتوان باشند.
وی گفت: همه انسان ها دارای توانمندی هستند و آنچه مهم است این است که به هم کمک کنیم تا بتوانیم به توسعه پایدار برسیم و مشارکت معلولان نیز برای رسیدن به این توسعه بسیار مهم است.
استاندار گلستان با اشاره به نرخ بالای معلولیت در استان خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلایل مختلف، نرخ معلولیت در استان حتی از میانگین کشوری نیز بالاتر است و باید به دنبال راه حل هایی برای کاهش این نرخ باشیم.
لازم به ذکر است، استاندار گلستان پیش از شرکت در این مراسم، سوار بر ویلچر شد و از نمایشگاه توانمندی های معلولان استان بازدید کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست