• تاریخ: 2018-04-01
  • شناسه خبر: 25771
  • 238 بازدید

همایش شوراها، دهیاران و کشاورزان بخش گلدشت برگزار شد

ارکین نیوز- همایش شوراها، دهیاران و کشاورزان بخش گلدشت با حضور نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار گمیشان برگزار شد. توماج فرماندار گمیشان در این همایش گفت: توجه به روستاها در واقع توجه به توسعه، عمران و آ ...

ارکین نیوز- همایش شوراها، دهیاران و کشاورزان بخش گلدشت با حضور نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار گمیشان برگزار شد.

توماج فرماندار گمیشان در این همایش گفت: توجه به روستاها در واقع توجه به توسعه، عمران و آبادانی کشور است.

وی افزود: رسیدگی به روستاها با هدف توسعه و توانمند کردن مردم از برنامه های مهم و مورد تاکید دولت تدبیر و امید در جامعه می باشد.

توماج اضافه کرد: طی چهار سال اخیر اقدامات موثر و مفیدی در سطح روستاهای شهرستان در قالب برنامه ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی انجام شده است.

نماینده عالی دولت در گمیشان خاطر نشان کرد: حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از تولید کننده و خودکفایی کشور است و برای تحقق آن مسئولین و مردم باید در کنار هم با اجرای برنامه های تاثیرگذاری اقدام نمایند.

در ادامه نورقلی پور نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: کشاورزی یکی از مشاغل اصلی مردم منطقه است و احداث سیلو جهت خرید محصولات کشاورزان یکی از نیازهای مهم منطقه می باشد.

وی افزود: باید به دنبال برنامه های پایدار برای توسعه روستاها در همه زمینه ها باشیم.

نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آب شرب یکی از نیازهای مهم مردم در فصل تابستان است که برای رفع مشکل آن به صورت ویژه پیگیر هستیم.

در ابتدای این جلسه پقه بخشدار بخش گلدشت قابلیت ها، ظرفیت های توسعه ای و مشکلات بخش را ارائه داد.

این همایش در سالن اجتماعات کشاورزی سیمین شهر برگزار شد که در آن مسئولین دستگاه های شهرستان نیز حضور داشتند که به سوالات و درخواست های دهیارن، شوراها و کشاورزان پاسخ دادند.

لازم به ذکر است در این همایش همچنین هر یک از نمایندگان دهیاران، شوراها و کشاورزان بخش گلدشت به ارائه مشکلات و ظرفیت های موجود پرداختند.
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست