• تاریخ: 2015-12-15
  • شناسه خبر: 11752
  • 601 بازدید

همایش ایده های جوانان در مسیر توسعه شهرستان آق قلا برگزار می گردد

ارکین نیوز-اولین جلسه هماهنگی همایش ایده های جوانان در مسیر توسعه شهرستان با برنامه ریزی گروه مشاوران جوان فرمانداری آق قلا در محل سالن جلسات این فرمانداری با حضور هسته مرکزی مشاوران جوان و و روسای ادارات آق قلا برگزار گ ...

ارکین نیوز-اولین جلسه هماهنگی همایش ایده های جوانان در مسیر توسعه شهرستان با برنامه ریزی گروه مشاوران جوان فرمانداری آق قلا در محل سالن جلسات این فرمانداری با حضور هسته مرکزی مشاوران جوان و و روسای ادارات آق قلا برگزار گردید.

در این جلسه تانی کاظمی پور مشاور جوان فرماندار آق قلا گفت : براساس ابلاغ مشاورجوان محترم استاندار به منظور مشارکت جوانان فعال و کارآفرین برای توسعه شهرستان ها ؛ مقرر گردید همایشی با مشارکت جوانان با استفاده از ظرفیت های شهرستان برگزار گردد.

وی اضافه کرد: در این همایش علاوه بر استفاده از سخنرانان استانی و شهرستانی از کارآفرین های برتر شهرستان نیز تقدیر و همچنین از برنامه های آنها استفاده خواهد شد.

اکبر قجری معاون فرماندار شهرستان آق قلا نیز در این جلسه ضمن تاکید مشارکت جوانان در افق چشم انداز آینده شهرستان ؛ برگزاری این همایش را اولین گام اساسی برای مشارکت جوانان در مسیر توسعه شهرستان آق قلا عنوان کرد.

وی کار آفرینی و اشتغال ؛ توسعه شهری و حوزه مشارکت های اجتماعی را از جمله محورهای همایش عنوان کرد.

معاون فرماندار آق قلا استفاده از ظرفیت های دانشگاه ها و مدارس و نهادهای همچون پارک علم و فناوری و کسب و کار را در راستای اجرایی کردن همایش ضروری عنوان کرد.

استقرار دبیرخانه دائمی همایش در فرمانداری ( گروه مشاوران جوان ) ، شناسایی کارآفرین های برتر شهرستان و افراد نخبه ، برگزاری نمایشگاه جانبی همزمان با اجرای همایش به منظور معرفی دستاوردهای کارآفرین ها و نخبه های برتر شهرستان و برگزاری کارگاه های تخصصی در رشته های مختلف توسط پارک علم و فناوری و فنی و حرفه ای از جمله مصوبات این جلسه بود.

  • مهندس نظری - 2015-12-16 در 7:59 ق.ظ

    با سلام
    لطفا از نظرات دیگر دوستان حاضر نیز استفاده نمایید.ظرفیت های جوانان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست