• تاریخ: 2015-03-03
  • شناسه خبر: 2116
  • 741 بازدید

هشدار جدی فرماندار آق قلا به قصابان

ارکین نیوز – فرماندار شهرستان آق قلا گفت:متاسفانه برخی قصابان برای تامین منافع شخصی خود بدون توجه به سلامت مردم با مسئولین شهرستان همکاری مناسبی را ندارند. الیاس هیوه چی در ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شه ...

قصابی ها
ارکین نیوز – فرماندار شهرستان آق قلا گفت:متاسفانه برخی قصابان برای تامین منافع شخصی خود بدون توجه به سلامت مردم با مسئولین شهرستان همکاری مناسبی را ندارند.

الیاس هیوه چی در ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان آق قلا اضافه کرد: تامین سلامت گوشت شهروندان ، دغدغه همیشگی کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان است .
فرماندار افزود : راهکار اصلی برای حل دائمی این مشکل ، علاوه بر تشدید نظارت بر قصابان شهرستان ، استفاده از کشتارگاه صنعتی اینچه برون جهت تامین گوشت سالم و مطمئن است .

وی با بیان اینکه تامین گوشت مورد نیاز قصابی‌های آق قلا با استفاده از امکانات کشتارگاه صنعتی اینچه برون مورد تاکید است ، اضافه کرد: براساس برنامه ریزی بعمل آمده حتی کشتار قصابان گرگان نیز در این کشتارگاه صنعتی انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان آق قلا تاکید کرد: امکان و قابلیت تأمین گوشت بهداشتی و سالم در شهرستان وجود دارد و با توجه به همکاری کشتارگاه صنعتی اینجه برون به‌زودی شاهد رفع مشکل کشتار دام قصابان آق قلایی خواهیم بود.
ارکین نیوز : برای دومین بار است که فرماندار شهرستان آق قلا طی دو جلسه پی درپی به قصابان آق قلایی هشدار می دهد که از کشتارگاه صنعتی اینجه برون برای ذبح دام هایشان استفاده کنند تا دغدغه سلامت گوشت را مسئولین شهرستانی نداشته باشند ولی قصابی های قدیمی آق قلا به دلیل کسب سود بیشتر و …… با کشتارگاه صنعتی اینجه برون همکاری نمی کنند.
شنیده ها حاکی از این است که در صورت استفاده قصابان از کشتارگاه صنعتی اینجه برون ، جلوی ذبح قاچاقی و خانگی دام ها گرفته می شود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست