• تاریخ: 2016-05-19
  • شناسه خبر: 17747
  • 487 بازدید

نوبخت در گرگان : گلستان در عرصه کشاورزی روی حمایت دولت حساب کند

ارکین نیوز-معاون رئیس جمهور با اشاره به کشاورزی بودن استان گفت :این استان در عرصه کشاورزی می تواند بر روی حمایت دولت حساب کند . محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت صبح امروز به منظور شرکت در جلسه شورای اداری ا ...

ارکین نیوز-معاون رئیس جمهور با اشاره به کشاورزی بودن استان گفت :این استان در عرصه کشاورزی می تواند بر روی حمایت دولت حساب کند .

محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت صبح امروز به منظور شرکت در جلسه شورای اداری استان گلستان به اینچه برون سفر کرد.
سخنگوی دولت در این جلسه با بیان اینکه رشد اقتصادی منفی ۶٫۸ را توانستیم اصلاح کنیم و ۲ درصد رشد مثبت داشتیم ، گفت : ۴ هزار واحد به دلیل نبود سرمایه در گردش غیر فعال است و ۷هزار و ۵۰۰ واحد نیز نیمه تمام است که ان شا الله با کمک ها به پایان خواهد رسید .

محمد باقر نوبخت یادآور شد : در بخش کشاورزی با خرید های تضمینی مشکل رفع خواهد شد و امروز بالای ۱۰ هزار میلیارد تومان برای بخش کشاورزی داشتیم لذا گندم کاران نگران نباشند و حتی برای پنبه اعلام آمادگی برای خرید قیمت تضمینی نیز در نظر خواهد گرفته شد .

وی اضافه کرد : حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان برای سیب زمینی در نظر گرفتیم و برای شیر نیز آماده هزینه یارانه صادرات هستیم ، این استان در عرصه کشاورزی می تواند بر روی حمایت دولت حساب کند .

این مقام مسئول دولتی بیان کرد : ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان سال گذشته یارانه در مان پرداخت کردیم

نوبخت با بیان اینکه برای نیمه دوم سال جلسه دیگری تشکیل شود تصریح کرد : در ان جلسه باید بررسی کنیم نسبت به مصوبات ما در سفر ، چه میزان آن انجام شده است .

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه مردم بنیانی را باید در بخش اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم : ۵۰۰ هزار میلیارد طرح های نا تمام در کشور اعتبار نیاز داریم و مطالبات سال ۹۴ که پرداخت نشد امسال پرداخت خواهد می شود/سلام

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست