• تاریخ: 2017-12-28
  • شناسه خبر: 24914
  • 266 بازدید

نماینده مردم کلاله در مجلس: ظرفیت روستاهای گلستان در زمینه اشتغال شناسایی شود

ارکین نیوز- نماینده مردم کلاله در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاها امنیت ایجاد می کند خواستار شناسایی ظرفیت های روستاهای گلستان در این حوزه شد. شهرام کوسه ‌غراوی عصر پنج شنبه در ...

ارکین نیوز- نماینده مردم کلاله در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاها امنیت ایجاد می کند خواستار شناسایی ظرفیت های روستاهای گلستان در این حوزه شد.

شهرام کوسه ‌غراوی عصر پنج شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان اظهار کرد: روستاها دارای ظرفیت ها و پتانسیل های متفاوتی هستند که باید این ظرفیت ها شناسایی شوند.

وی با بیان اینکه ۴۴۰ روستا از هزار روستای استان گلستان در چهار شهرستان کلاله، مینودشت، مراوه تپه و گالیکش قرار دارد، افزود: بسیاری از این روستاها از حداقل امکانات رفاهی و خدماتی برخوردار هستند و توازن در مورد آن ها رعایت نشده است.

نماینده مردم شهرستان های چهارگانه شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید ظرفیت های روستاهای استان در بخش های مختلف شناسایی شود، یادآور شد: تسهیلات پرداختی از سوی دولت به روستاها باعث افزایش احساس امنیت در بین روستاییان می شود.

وی با تاکید بر اینکه روستاها در پرداخت تسهیلات اشتغالزا باید مورد توجه قرار گیرند، ادامه داد: طرح های ضربتی و زود بازده در دولت های گذشته هم وجود داشت اما خیلی در حوزه ایجاد اشتغال موفق نبود و امیدواریم دولت در اجرای این طرح در روستاها موفق باشد.

کوسه غراوی متذکر شد: باید بعد نظارتی در ارائه تسهیلات افزایش یابد تا مشکلات گذشته در ارائه تسهیلات به مردم پیش نیاید/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست