• تاریخ: 2018-08-04
  • شناسه خبر: 26810
  • 188 بازدید

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس: برق منطقه‌ای گلستان مستقل شود

ارکین نیوز-نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم برق منطقه‌ای گلستان از مازندران جدا و مستقل شود. شهرام کوسه غراوی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان گلستان که با حض ...

ارکین نیوز-نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم برق منطقه‌ای گلستان از مازندران جدا و مستقل شود.

شهرام کوسه غراوی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان گلستان که با حضور وزیر نیرو برگزار شد، اظهار کرد: میانگین مصرف برق در گلستان دو برابر میانگین کشور است و امیدوارم وزارت نیرو کار ویژه‌ای برای این استان تدارک ببیند.

وی افزود: فرهنگ مصرف بهینه برق بسیار مهم است و اگر مدیریت بهتری انجام می‌شد امروز شاهد بحران در این بخش نمی‌شدیم.

وی ادامه داد: برق منطقه‌ای گلستان و مازندران مشترک است و انتظار داریم برق منطقه‌ای این دو استان از یکدیگر مجزا باشند.

نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سد چایلی نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است، گفت: تا کنون فقط ۹ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه جذب شده و اگر این پروژه مهم اجرایی نشود، کوچ مردم منطقه را به دنبال خواهد داشت.

کوسه غراوی تصریح کرد: در حال حاضر برای کنترل سیلاب در استان از سفره‌های زیرزمینی استفاده می‌کنیم و اگر مطالعات آب‌های سطحی انجام نشود دچار مشکل خواهیم شد.

وی بیان کرد: اصلاح شبکه آب شهری موجب توسعه می‌شود و باید آن را جایگزین سفره‌های زیرزمینی کنیم.

کوسه غراوی ادامه داد: اگر پنج میلیارد تومان در کلاله برای ایجاد چاه هزینه نشود، مردم روزانه با قطعی آب هفت ساعته روبرو خواهند شد که زمان بسیار زیادی است/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست