• تاریخ: 2021-01-14
  • شناسه خبر: 30674
  • 159 بازدید

نمازجمعه ۲۶ دی ماه در شهرهای قرمز و نارنجی استان گلستان اقامه نمی‌شود

ارکین نیوز-شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۲۶ دی ماه در شهرهای قرمز و نارنجی استان اقامه نمی‌شود. شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۲۶ ...

ارکین نیوز-شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۲۶ دی ماه در شهرهای قرمز و نارنجی استان اقامه نمی‌شود.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۲۶ دی ماه در همه مناطق استان به غیر از شهرهای قرمز و نارنجی اقامه می‌شود.

براساس این اطلاعیه نماز جمعه این هفته به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا در شهرهای گرگان، کردکوی، بندرگز، علی آبادکتول و مینودشت اقامه نخواهد شد.

در سایر شهرها از نمازگزاران خواسته شده تا پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت کرده، ماسک بزنند و وسایل شخصی از جمله مهر و جانماز و بانوان چادر نماز به همراه داشته باشند.

طبق آخرین اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، شهرهای بندرگز و کردکوی در وضعیت قرمز و شهرستان‌های گرگان، علی آبادکتول، بندرترکمن و مینودشت در وضعیت نارنجی قرار دارند، همچنین وضعیت کرونا در ۸ شهرستان دیگر نیز زرد است/تسنیم