• تاریخ: 2016-01-30
  • شناسه خبر: 13999
  • 1,844 بازدید

برگزاری نشستهای هم اندیشی دکتر منصور گرکز در روستاهای دوگونچی،آق قبر و آق تکه خان

ارکین نیوز-دکتر منصور گرکز یکی از نامزدهای فعال و کارآمد حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا در ادامه نشستهای خود مهمان مردم روستاهای دوگونچی،آق قبر و آق تکه خان بود… دکتر گرکز در جمع روحانیون و آحاد مردم روستاهای فوق ،ضم ...

ارکین نیوز-دکتر منصور گرکز یکی از نامزدهای فعال و کارآمد حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا در ادامه نشستهای خود مهمان مردم روستاهای دوگونچی،آق قبر و آق تکه خان بود…

دکتر گرکز در جمع روحانیون و آحاد مردم روستاهای فوق ،ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در این نشست ، داشتن نماینده ای بومی برای برون رفت از مشکلات شهرستان را به سبب آشنایی نزدیک وی با پتانسیل های موجود را از ملزومات دانست.

در این نشست هم اندیشی دکتر منصور گرکز در خصوص مشکلات اقتصادی موجود در منطقه و همچنین توجه به توسعه پایدار شهرستان اشاره ای نمود.

وی اظهار داشت:با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که رای حق الناس است،به حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای تاکید داشت.

این مدرس دانشگاه شخصیتی علمی و فرهیخته دارد و انسانی بابرنامه و پرتلاش است که به اهدافی والا می اندیشد. از قدرت چانه زنی و تعامل بالایی با صاحبان قدرت برخوردار است و کمتر مدیری در رده های بالای مدیریتی را می توان نام برد که از ایشان درس یاد نگرفته باشد. دکتر گرگز در میان دانشجویان و افراد تحصیل کرده پایگاه مناسبی دارد. و از این طریق می تواند به میان عامه مردم نفوذ کند.

photo_2016-01-30_19-36-03

  • غفار - 2016-02-01 در 11:07 ق.ظ

    ای ول آقای دکتر می ترکونی. صد در صد نفر اولی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست