• تاریخ: 2015-09-28
  • شناسه خبر: 8601
  • 608 بازدید

نخستین گروه حجاج امشب وارد فرودگاه گرگان می‎شوند/ ۱۶ شهید و ۳۶ گلستانی مفقود شدند

ارکین نیوز-جانشین مدیرکل حج و زیارت گلستان با اشاره به اینکه حجاج گلستانی در قالب هفت پرواز وارد فرودگاه بین‎المللی گرگان می‎شوند، گفت: نخستین گروه از حجاج ساعت ۲۴ امشب وارد فرودگاه بین‎المللی گرگان می‎شوند این پروازها ت ...

ارکین نیوز-جانشین مدیرکل حج و زیارت گلستان با اشاره به اینکه حجاج گلستانی در قالب هفت پرواز وارد فرودگاه بین‎المللی گرگان می‎شوند، گفت: نخستین گروه از حجاج ساعت ۲۴ امشب وارد فرودگاه بین‎المللی گرگان می‎شوند این پروازها تا ۱۰ مهر ادامه دارد.

سیدحسین میرآئیز دقایقی دقایق پیش در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان ضمن تسلیت درگذشت شماری از جان‎باختگان حادثه منا اظهار کرد: تا این لحظه ۱۶ نفر از حجاج گلستانی فوت شدند که یک نفر از آنها مجهول‎الهویه است و تعداد ۳۶ نفر از زائران تا این لحظه به کاروان‎های خود مراجعه نکردند و در لیست مفقودین قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه جان‎باختگان حادثه منا در این گروه پروازی به فرودگاه بین‎المللی گرگان انتقال پیدا نمی‎کند در خصوص انتقال پیکر حجاج فوت شده به استان گلستان تصریح کرد: با توجه به دستور رئیس‎جمهور انتقال زائران فوت شده قرار است از طریق یک پرواز متمرکز انجام شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست