• تاریخ: 2021-04-06
  • شناسه خبر: 31092
  • 497 بازدید

میرابی:حرکت در مدار قانون و پرهیز از حاشیه وظیفه مهم هیات اجرایی است

ارکین نیوز- بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا گفت: حرکت در مدار قانون و پرهیز ازحاشیه وظیفه مهم هیات اجرایی است. به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان آق قلا،لطف ا..میرابی در دومین روز ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخا ...

ارکین نیوز- بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا گفت: حرکت در مدار قانون و پرهیز ازحاشیه وظیفه مهم هیات اجرایی است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان آق قلا،لطف ا..میرابی در دومین روز ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی  در نشست صمیمی با بزرگان و متنفذین اقوام افزود: ریش سفیدان و سران اقوام نقش بی بدیلی در روشنگری و آگاهی بخشی به مردم در حضور حداکثری و انتخاب اصلح (که مورد تاکید حضرت آقا و سیاست های دولت تدبیر و امید و مدنظر استاندار محترم و فرماندار معزز شهرستان می باشند) دارند و همه ما موظفیم زمینه مشارکت همه افراد جامعه را فراهم نماییم.

وی در جلسه با هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی تصریح کرد: در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات بایستی مر قانون و بی طرفی هیات اجرایی مدنظر قرارگیرد تا شاهد برگزاری انتخابات پرشور و نشاط و قانونمند که مدنظر منویات حضرت آقا است باشیم.  

رئیس هیات اجرایی انتخابات بخش مرکزی شهرستان آق قلا اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری با هیات نظارت شاهد انتخابات باشکوه باشیم.