• تاریخ: 2015-09-30
  • شناسه خبر: 8715
  • 420 بازدید

مولوی گرگیج : با مقصران حادثه منا برخورد شود / در رمی جمرات سال ۸۲ شهادتین خودم را خوانده بودم

ارکین نیوز-مدیر حوزه علمیه فاروغیه محمود آباد شهرستان گالیکش گفت: با مقصران احتمالی حادثه منا برخورد شود ، سال ۸۲ در چنین شرایطی قرار گرفتم و شهادتین خودم را خوانده بودم. مولوی محمدحسین گرگیج امام‌ جمعه اهل سنت بلوچ شهرس ...

ارکین نیوز-مدیر حوزه علمیه فاروغیه محمود آباد شهرستان گالیکش گفت: با مقصران احتمالی حادثه منا برخورد شود ، سال ۸۲ در چنین شرایطی قرار گرفتم و شهادتین خودم را خوانده بودم.

مولوی محمدحسین گرگیج امام‌ جمعه اهل سنت بلوچ شهرستان آزادشهر و مدیر حوزه علمیه فاروغیه محمود آباد شهرستان گالیکش در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه در خصوص حادثه منا در به شهادت رسیدن مسلمانان جهان گفت: این حادثه برای جهان اسلام مصیبت بزرگی بود.

وی افزود: به آن‌ها تبریک و تهنیت می‌گویم به دلیل اینکه در مکان مقدسی به شهادت رسیدند و امیدوارم در بهشت برین لبیک‌گویان از قبر برخیزند و همچنین تسلیت به خانواده‌های محترم و داغدار این عزیزان دارم.

امام‌جمعه اهل سنت بلوچ شهرستان آزادشهر در پاسخ به اینکه مسلمانان معتقدند عربستان برای برگزاری مناسک حج بی‌کفایت است و باید برگزاری این مراسم به‌ صورت شورایی توسط کشورهای اسلامی برگزار شود گفت: در صورتی‌ که مسلمانان در جهان اسلام قاطبتا به این نتیجه برسند که باید حرمین شریفین به‌ طور شورایی اداره شود از نظر شرعی اسلام که عنوان کرده ” و امرهم شورا بینهم ” اشکالی ندارد و ما هم از این امر استقبال خواهیم کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست