• تاریخ: 2015-06-07
  • شناسه خبر: 4667
  • 944 بازدید

موسسه خیّر بانو شهرستان آق قلا راه اندازی شد

ارکین نیوز – به همت جمعی از بانوان شهرستان آق قلا موسسه خیر بانو در شهرستان آق قلا با هدف کمک به بانوان نیازمند راه اندازی شد. موسسه خیّر بانو شهرستان آق قلا، موسسه ای اجتماعی- فرهنگی است که به امور خیریه از جمله ا ...

900
ارکین نیوز – به همت جمعی از بانوان شهرستان آق قلا موسسه خیر بانو در شهرستان آق قلا با هدف کمک به بانوان نیازمند راه اندازی شد.
موسسه خیّر بانو شهرستان آق قلا، موسسه ای اجتماعی- فرهنگی است که به امور خیریه از جمله ایجاد زمینه های اشتغال بانوان می پردازد. این موسسه با رویکرد انجام عمل خیر پدید آمده است. این موسسه، در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با شناسایی بانوان خیّر و فعال حوزه شهرستان آق قلا بطور غیررسمی آغاز کرد.

اهداف ایجاد موسسه خیریه، راه‌اندازی یک مرکز خیریه مهارت‌ آموزی با هدف ارتقاء سطح توانایی‌های فردی و تخصصی دختران و زنان نیازمند و سرپرست خانوار و ایجاد زمینه اشتغال و کار‌آفرینی برای آنان و همچنین افزایش اعتماد به نفس و روحیه خود‌باوری آنان و ارتقاء وضعیت روانی آنان ، می باشد. هدف از آن ایجاد مجتمع‌های آموزش، ‌تجربه و کار برای زنان نیازمند است. ایجاد انگیزه و امید به آینده‌ی روشن، فرصت‌هایی برای بهتر زیستن، تلاش برای ارتقای توان علمی و عملی بانوان،آموزش مهارت های زندگی،می باشد خانواده و یافتن شغل مناسب از جمله این آرزوهاست. تا بتوان بستری مناسب برای درخشیدن و از قوه به فعل رسیدن توانمندی‌های بانوان به دوراز آسیب‌ها، تهدیدات اجتماعی و ناهنجاری های محیط پیرامون بوجود آورند.
آدرس سایت موسسه http://www.khayer-banoaghghala.com/

  • طعنه - 2015-06-07 در 11:19 ق.ظ

    خیلی کار خوب وپسندیده ای است/برای اینکه هستنند خیلی از بانوان نیازمندکه واقعا هم با استعداد هستنند/ بانوانی که در قالی بافی/خیاطی/و…چیره دست وماهر هستنند که بواسطه نداشتن پشتوانه مالی نتوانستنند کاری از پیش ببرند/امیدواریم که این موسسه خیریه بتواند دست چنین بانوان هنرمند را بگیرد تاکمکی برای اقتصاد آن بانوی نیازمند باشد /انشاالله/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست