• تاریخ: 2015-04-11
  • شناسه خبر: 3104
  • 1,047 بازدید

مهندس غفاری : ترکیدگی خط انتقال آب قطعی است

ارکین نیوز – ترکیدگی خط انتقال آب قطعی است ولی هنوز نقطه ترکیدگی لوله آب شرب شهر آق قلا پیدا نشده است. مهندس غفاری رئیس آب و فاضلاب شهری آق قلا عصر امروز طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز با بیان این مطلب گفت ...

index
ارکین نیوز – ترکیدگی خط انتقال آب قطعی است ولی هنوز نقطه ترکیدگی لوله آب شرب شهر آق قلا پیدا نشده است.
مهندس غفاری رئیس آب و فاضلاب شهری آق قلا عصر امروز طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز با بیان این مطلب گفت: کمیته بحران در استان تشکیل شده است و ۴ اکیپ در حالب بررسی مسیر لوله آب گرگان – آق قلا هستند .
وی ضمن تشکر از مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان اضافه کرد: با مساعدت مدیرعامل ، اعتبار لازم برای بهسازی و رفع خرابی های احتمالی خط لوله آب شرب آق قلا تامین شده و امروز یک حلقه چاه اصطراری به خط آب شرب آق قلا تزریق شده است.
مهندس غفاری همچنین اضافه کرد: فردا نیز یک حلقه چاه جدید به این خط اضافه خواهد شد و فشار آب فردا نسبتا خوب خواهد شد.
رئیس آب و فاضلاب شهری همچنین اضافه کرد: کارشناسان اداره کل و اکیپ های اتفاقات آب در حال حاضر به صورت شبانه روزی در حال بررسی مسیر خط لوله هستند .
وی مشکل ایجاد شده در مسیر آب را از نوع حوادث غیرقابل پیش بینی عنوان کرده و اظهار داشتند : متاسفانه شکستگی لوله آب هنوز به دلیل عدم فراوان آب در روی زمین مشخص نشده و کارشناسان احتمال می دهند آب در زیر زمین به زهکش های زیر زمینی هدایت می شود که این موضوع کار شناسایی نقطه آسیب دیده را مشکل کرده است.
گفتنی است شهر آق قلا دو روز است با کمبود شدید آب شرب و افت فشار مواجه است.
هیات تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست