• تاریخ: 2016-07-22
  • شناسه خبر: 19472
  • 428 بازدید

معاون هواشناسی استان گلستان: هوای استان گلستان از فردا خنک می‌شود

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان با اشاره به افزایش دمای هوای استان گلستان در چند روز گذشته گفت: هوای استان از فردا کاهش می‌یابد و مردم هوایی خنک را تجربه می‌کنند. محمدرضا رحمان‌نیا اظهار داشت: در ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان با اشاره به افزایش دمای هوای استان گلستان در چند روز گذشته گفت: هوای استان از فردا کاهش می‌یابد و مردم هوایی خنک را تجربه می‌کنند.

محمدرضا رحمان‌نیا اظهار داشت: در چند روز گذشته دمای هوای استان گلستان به بالای ۴۰ درجه رسید و در روز سه‌شنبه هفته گذشته در شهرهای گنبدکاووس و اینچه برون دمای هوا به ۴۶ درجه رسید و این بالاترین دمای استان از ابتدای تابستان تاکنون بود.

وی افزود: با ورود سامانه‌ای ناپایدار فردا دمای هوا در استان گلستان بین ۳ تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان با اشاره به اینکه شهرستان مراوه تپه امروز با ۴۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین شهر استان بود، تصریح کرد: ورود این سامانه از فردا به استان گلستان سبب رگبار پراکنده، افزایش ابر، وزش باد و رعد وبرق می‌شود.

رحمان‌نیا گفت: این سامانه و شرایط جوی تا اواسط هفته آینده در استان گلستان باقی می‌ماند.

گلستانی‌ها از روزیکشنبه گذشته روزهای گرمی را پشت سر گذاشته‌اند و براساس آمار میزان گرمای هوا در این چند روز، نسبت به دوره آماری گذشته ۵ تا ۱۰ درجه افزایش دما را نشان می دهد.
تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست