• تاریخ: 2018-06-14
  • شناسه خبر: 26432
  • 181 بازدید

معاون استاندار:۱۶ میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته به بنگاههای اقتصادی گلستان پرداخت شده است

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اشتغال پایدار با رونق تولید داخلی اظهار کرد:۱۶ میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته برای ۱۰ واحد اقتصادی پرداخت شده است. به گزارش پ ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت اشتغال پایدار با رونق تولید داخلی اظهار کرد:۱۶ میلیارد تومان تسهیلات در دو هفته برای ۱۰ واحد اقتصادی پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، محمود ربیعی بعدازظهر امروز ۲۲ خرداد در پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالجاری تصریح کرد: منابع بانکهای استان به ۱۳هزار میلیارد و چهارصد میلیون افزایش داشته که رشد۱۱ درصدی را به همراه داشته است.
وی افزود: برنامه محوری دستگاه های اجرایی باید در سال ۹۷ توسعه یابد و برنامه ریزی ها با هدف رشد اقتصادی، رونق تولید و افزایش اشتغال مد نظر باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان با اشاره به اینکه وحدت ٰٰ، همدلی و کمک به صنایع داخلی از طرف بانکها مورد توجه جدی قرار گیرد،خاطر نشان کرد: به ۲۵ واحد برای نوسازی و بازسازی ۶۲ میلیارد تومان تا اکنون پرداخت شده که در این زمینه گلستان رتبه چهارم کشور را داراست.
ربیعی با اشاره به اینکه منابع استان ۲۶ درصد افزایش یافته، افزود: نسبت منابع کل کشور که ۲۰ درصد بوده که استان با ۶ درصد افزایش از نرم کشوی جلوتر است.
وی با بیان اینکه مصارف استان ۱۱٫۷ درصد افزایش داشته است ٰ یاد آور شد: تاپایان اردیبهشت رشد منابع نیز یک درصد بالا رفته است که تلاش مسئولان را نشان می دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان تصریح کرد:تا کنون ۲۵۲ طرح با درخواست تسهیلات ۴۲۴ میلیارد تومان به بانک های عامل استان معرفی شده است و امیدواریم بانک ها همکاری لازم را در ارائه تسهیلات داشته باشند.
ربیعی با تاکید بر اینکه بانکها قوانین در نظر گرفته شده را رعایت کنند افزود:هزار و یکصد و دو میلیارد تومان در سال ۹۶ و ۹۷ به بنگاههای بزرگ و کوچک استان پرداخت شده که از این جهت گلستان رتبه پنجم کشور را کسب کرده است.
لازم به ذکر است در این جلسه قوانلو مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ارائه کرد.
همچنین مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی با حضور امعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار گلستان بررسی شد و دستورات لازم جهت رفع مسائل آنان صادر شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست