• تاریخ: 2016-02-23
  • شناسه خبر: 15175
  • 409 بازدید

معاون استاندار گلستان: شهر برتر گردشگری گلستان معرفی می‌شود

ارکین نیوز-معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار گلستان گفت: پس از ایام نوروز و پایان کار ستاد خدمات سفر نوروزی شهر برتر خدمات‌رسانی معرفی می‌شود. رضا مروتی، در ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۵ و کارگروه گردشگری استان ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار گلستان گفت: پس از ایام نوروز و پایان کار ستاد خدمات سفر نوروزی شهر برتر خدمات‌رسانی معرفی می‌شود.

رضا مروتی، در ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۵ و کارگروه گردشگری استان گلستان اظهار داشت: انتخاب و معرفی ۳ شهر و ۳ روستای نمونه گردشگری نیز در دستور کار است.

وی افزود: سامانه ۰۹۶۲۹ ثبت ملی و کشوری شده و یک سامانه گویا است، پورتال سفر نیز راه‌اندازی شده و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار بازار آن را تهیه کنند.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار گلستان تصریح کرد: در سال گذشته استان گلستان رتبه نخست عدم دریافت شکایت رسمی ثبت‌شده را به خود اختصاص داد و در بخش ارائه خدمات مطلوب نیز رتبه خوبی را به دست آورد.

مروتی گفت: انتشار بروشورها و اقلام تبلیغاتی باید با هماهنگی با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان باشد تا اطلاعات غلط و نادرست نداشته باشند و بجای اینکه هر دستگاه یکی دو صفحه بروشور و تراکت چاپ کند این موارد را در اختیار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قرار دهد تا در قالب یک کتابچه چاپ شود.

به گفته وی، از نظر تعداد تخت‌های مسافری با محدودیت مواجه هستیم و در ایام نوروز ممکن است این حجم پاسخگو نباشد و آموزش‌وپرورش مانند هرسال در اسکان مسافران کمک می‌کند.

مروتی اظهار کرد: آراستگی و زیبایی شهرها یکی از راه‌های جذب و نگه داشت مسافر است و در همین راستا همه کنده‌کاری خیابان‌ها باید تا روز ۱۵ اسفند تمام‌شده یا پوشیده شود/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست