• تاریخ: 2016-05-25
  • شناسه خبر: 17960
  • 477 بازدید

معاون استاندار : استفاده از ظرفیت جوانان اصلی‌ترین راه توسعه شهرستان آق قلا است

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گلستان گفت : برای توسعه شهرستان آق‌قلا چند نکته وجود دارد که اولین و اصلی‌ترین آن اهمیت به جوانان و استفاده از ظرفیت این قشر پرانرژی و خلاق می‌باشد. هم ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گلستان گفت : برای توسعه شهرستان آق‌قلا چند نکته وجود دارد که اولین و اصلی‌ترین آن اهمیت به جوانان و استفاده از ظرفیت این قشر پرانرژی و خلاق می‌باشد.

همایش توسعه شهرستان آق‌قلا بر پایه ایده‌های جوانان به همت گروه مشاوران جوان فرمانداری شهرستان آق قلا در سالن کسب‌و کار با حضور ربیعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری,مهندس نصیبی مشاور استاندار و رییس حوزه مشاوران جوان استانداری گلستان،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا و جمعی از مسولان ادارات و جوانان برگزار شد.

ربیعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گلستان گفت : برای توسعه شهرستان آق‌قلا چند نکته وجود دارد که به آن باید توجه کرد. اولین و اصلی‌ترین آن اهمیت به جوانان و استفاده از ظرفیت این قشر پرانرژی و خلاق می‌باشد.

وی افزود : مسئله دوم پرداختن به برجام و استفاده از منافعی که این توافق به ارمغان آورده است می‌باشد. همچنین توجه به منطقه صوفیکم و استخراج نفت و گاز و ایجاد پالایشگاه و منطقه آزاد تجاری اینچه برون از طرح‌های اصلی این منطقه می‌باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: با استفاده از این طرح‌های اقتصادی در منطقه به‌خصوص شهرستان آق‌قلا می‌توان باعث تحول شگرفی حتی در اقتصاد استان گلستان ایجاد کرد.

همچنین نصیبی مشاور جوان استاندار با ابراز خرسندی از برگزاری این همایش گفت : همایشی با همین عنوان در استانداری برای توسعه استان تشکیل دادیم که در پایان همایش تصمیم بر آن شد که هر شهرستان به‌صورت جداگانه این همایش را برگزار کند.

وی افزود : مزیت برگزاری چنین برنامه در هر شهرستان این است که مشکلات جوانان شناسایی شده و راه‌حل‌های دقیق‌تری توسط جوانان ارائه داده می‌شود تا بتوانیم با استفاده و به‌کارگیری آن‌ها باعث رشد و پیشرفت در هر منطقه و سرانجام در استان شویم.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

showimage (1)

اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست