• تاریخ: 2018-02-24
  • شناسه خبر: 25546
  • 258 بازدید

معافیت کسبه بندرترکمن از پرداخت عوارض در ازای مراقبت درختان

ارکین نیوز-شهردار بندر ترکمن از توابع استان گلستان گفت: صاحبان مغازه های این شهر با مراقبت از درختان غرس شده در مجاورت مغازه های خود ، مشمول یک سال معافیت از پرداخت عوارض کسب خواهند شد. محمود کم اظهارکرد: براساس برنامه ر ...

ارکین نیوز-شهردار بندر ترکمن از توابع استان گلستان گفت: صاحبان مغازه های این شهر با مراقبت از درختان غرس شده در مجاورت مغازه های خود ، مشمول یک سال معافیت از پرداخت عوارض کسب خواهند شد.

محمود کم اظهارکرد: براساس برنامه ریزی ها در ۱۰ روز گذشته حدود هفت هزار اصله نهال از انواع مختلف در معابر شهری بندرترکمن غرس شد و شهرداری در فراخوان عمومی آمادگی خود را جهت تنظیم تفاهم نامه برای هر یک از کسبه به منظور مراقبت از این نهال ها اعلام کرده است.

وی ادامه داد: هر یک از مغازه داران صنوف مختلف که به مدت سه سال وظیفه‌ مراقبت و نگهداری از درختان کاشته شده را برعهده بگیرد پس از پایان سال سوم و ثمر بخش بودن فعالیت‌ها و رسیدگی مطلوب آنها؛ به مدت یک سال از پرداخت عوارض شهری معاف خواهد شد.

کم اضافه کرد: مقدمات قانونی و لایحه مربوط به این پیشنهاد به شورای شهر بندرترکمن ارائه و مذاکرات اولیه نیز حکایت از استقبال و پذیرش این طرح از سوی اعضای شورا دارد.

شهردار بندرترکمن همچنین از آمادگی شهرداری برای کاشت نهال در هر یک از معابر و مسیرهای مورد تقاضای مردم و کسبه، نهادها و ادارات دولتی در این شهر ساحلی خبر داد.

شهرستان بندرترکمن با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی گلستان واقع شده و یکی از مناطق گردشگرپذیر و توریستی استان محسوب می‌شود که از حیث فضای سبز و درختکاری نیازمند تلاش بیشتری است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست