• تاریخ: 2015-05-30
  • شناسه خبر: 4496
  • 2,428 بازدید

مزارع روستای گری شهرستان آق قلا طعمه حریق شد

ارکین نیوز-با توجه به افزایش بی سابقه دمای هوا در چند روز گذشته در استان گلستان که با گرد و غبار همراه بود، چندین هکتار از مزارع روستای گری شهرستان آق قلا دچار حریق شد. بر اساس گزارش شاهدان، این اتش سوزی ظهر امروز در زمی ...

a3
ارکین نیوز-با توجه به افزایش بی سابقه دمای هوا در چند روز گذشته در استان گلستان که با گرد و غبار همراه بود، چندین هکتار از مزارع روستای گری شهرستان آق قلا دچار حریق شد.

بر اساس گزارش شاهدان، این اتش سوزی ظهر امروز در زمینهای کشاورزی دهستان گری روی داد که حدود ۲۰۰هکتار از مزارع گندم این روستا و روستاهای همجوار دچار این حادثه تلخ شد.

زمین های فوق غالبا آبی بوده و خسارت وارده تقریبا یک میلیارد تومان برآورد می گردد که متاسفانه هر ساله در فصل برداشت محصولات کشاورزی به علت بی احتیاطی برخی از افراد، کشاورزان زحمت کش ما دچار زیانهای عدیده ای می شوند.
گفته می شود کارشناسان جهاد کشاورزی هنوز علت اصلی وقوع آتش سوزی را پیدا نکرده اند.
گزارش کامل را در روزهای آینده خواهید خواند..

  • فیفا اسپورت - 2015-05-31 در 8:23 ق.ظ

    انشاءالله که دولت از کشاورزان زحمتکش منطقه که محصولشان دچار حریق شده حمایت بکند.

  • خداوردی طعنه - 2015-05-31 در 4:48 ب.ظ

    امیدواریم که هم دولت از گشاورزان خسارت دیده حمایت کند/وکشاورزان هم بخاطر اینجور اتفاقات زمینها یابه نوعی محصولات خود را قبل از برداشت بیمه کنند که مسئولین محترم جهاد کشاورزی شهرستان باید اطلاع رسانی دقیقی برای این قشر زحمت کش داشته باشند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست