• تاریخ: 2020-03-20
  • شناسه خبر: 29613
  • 389 بازدید

مرکزمشاوره مرکز بهداشت گلستان افتتاح شد

ارکین نیوز-مرکزمشاوره مرکز بهداشت استان با حضور دکتر حق شناس استاندارگلستان و به منظور مراقبت همه جانبه در برابر ویروس کرونا آغاز به کار کرد. دکتر حق شناس ضمن قدردانی از پزشکان, پرستاران و کادر درمانی استان اظهار کرد : ا ...

ارکین نیوز-مرکزمشاوره مرکز بهداشت استان با حضور دکتر حق شناس استاندارگلستان و به منظور مراقبت همه جانبه در برابر ویروس کرونا آغاز به کار کرد.

دکتر حق شناس ضمن قدردانی از پزشکان, پرستاران و کادر درمانی استان اظهار کرد : این مرکز جهت مراقبت همه جانبه در برابر ویروس کرونا برای افرادی که دارای تب، لرز ، تنگی نفس وسردرد می باشند و افرادی که در خانواده شان دارای سابقه بیماریهای دیابت ، قلبی ، ریوی، فشار خون ، اختلالات ایمنی ، جانبازان شیمیایی، سرطان ، مادران باردار راه اندازی گردیده تا از حضور بدون ضرورت در بیمارستان ها و مراکز درمانی جلوگیری شود.

استاندار گلستان افزود:افراد می توانند با استفاده از ظرفیت این مشاوره تلفنی از وضعیت اولیه ابتلا یا عدم ابتلا خود به ویروس کرونا آگاه شوند.

لازم به ذکر است که مردم می توانند شماره گیری ۰۱۷۳۱۶۳۶۳ و با ذکر نام ونام خانوادگی و کد ملی از خدمات مرکز مشاوره مرکز بهداشت استان در اسرع بهره مند شوند.

این مرکز همه روزه از ساعت ٨ صبح الی١٩ آماده دریافت گزارشات شهروندان برای راهنمایی و هدایت گروههای فوق به مراکز ارائه خدمات سلامت می باشد.

https://t.me/gollestanonline

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست