• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19505
  • 530 بازدید

مراوه تپه خنک ترین شهر گلستان شد

ارکین نیوز- رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان گفت: اکنون شهرستان مراوه تپه واقع در شرق استان با ۱۰ درجه کاهش دما نسبت به روز گذشته، خنک ترین منطقه گلستان است. محمود محمدقلی پور روز شنبه در گفت و ...

ارکین نیوز- رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان گفت: اکنون شهرستان مراوه تپه واقع در شرق استان با ۱۰ درجه کاهش دما نسبت به روز گذشته، خنک ترین منطقه گلستان است.

محمود محمدقلی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اضافه کرد: دمای هوای مراوه تپه روز گذشته در همین ساعت ۳۹ درجه سانتیگراد بود و در گرمترین ساعات به ۴۱ درجه سانتیگراد رسید و مردم آن گرمترین روز تابستان امسال را تجربه کردند.
مردم گلستان طی دو روز گذشته از جمله گرمترین روزها از ابتدای تابستان امسال تاکنون را تجربه کردند.
وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی همچنین از ابری بودن هوای گلستان برای امروز شنبه خبر داد و افزود: اکنون آسمان استان ابرناک و دمای نقاط مختلف به طور میانگین ۳۰ درجه سانتیگراد بالای صفر است.
به گفته وی انتظار می رود که با توجه به وزش باد خنک و مرطوب، دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده از ۲۷ درجه سانتیگراد بالای صفر عبور نکند.
وی افزود: وضعیت کنونی هوای استان تا نیمه هفته جاری استمرار خواهد داشت و بعد از آن با توجه به پیش بینی بارش پراکنده ، دما ۲ تا ۳ درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان گفت: امروز دمای هوای گرگان مرکز استان در خنک ترین ساعت ۲۷ درجه سانتیگراد است و در ساعات گرم به ۳۵ تا ۳۶ درجه نیز خواهد رسید.
به گفته وی؛ وضعیت جوی گرگان هم اینک ابری و دما ۳۰ درجه سانتیگراد بوده و سرعت وزش باد پنج متر بر ثانیه است.
بیشینه دمای هوا در گرگان طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ و کمینه آن ۲۷ درجه سانتیگراد بوده است.
در ۲۴ ساعت آینده هوای مرکز گلستان قسمتی ابری تا نیمه ابری ،گاهی با افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست