• تاریخ: 2018-10-06
  • شناسه خبر: 27165
  • 282 بازدید

مدیر کل هواشناسی گلستان: روند کاهش دما در گلستان ادامه دارد/ میزان بارش ها در گلستان

ارکین نیوز-مدیر کل هواشناسی استان گلستان گفت: در حال حاضر با استقرار کامل سامانه سرد در شهرهای مختلف استان رگبار و رعد و برق ادامه دارد و دمای هوا بین ۱۰ تا ۱۴ درجه کاهش خواهد یافت. نوربخش داداشی در گفتگو با خبرنگار مهر ...

ارکین نیوز-مدیر کل هواشناسی استان گلستان گفت: در حال حاضر با استقرار کامل سامانه سرد در شهرهای مختلف استان رگبار و رعد و برق ادامه دارد و دمای هوا بین ۱۰ تا ۱۴ درجه کاهش خواهد یافت.

نوربخش داداشی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پیرو اطلاعیه شماره ۲۳ و اخطاریه ۱۵ اداره کل هواشناسی استان گلستان، میزان بارندگی تا ساعت ۲۲ شامگاه جمعه در برخی از نقاط استان به این شرح است، بندرگز ۳۶ میلی متر، اینچه برون ۱۰ میلی متر، انبارالوم ۱۲ میلی متر، علی آبادکتول ۱۲.۱ میلی متر، کلاله ۲.۲ میلی متر، گنبدکاووس ۵.۳ میلی متر، بندرترکمن ۳۶ میلی متر، گرگان ۱۸ میلی متر.

وی افزود: در حال حاضر با استقرار کامل سامانه سرد در شهرهای مختلف استان رگبار و رعد و برق ادامه دارد و دمای هوا ۱۰ تا ۱۴ درجه نسبت به قبل از ورود سامانه کاهش می یابد.

داداشی ادامه داد: به طوری که بامداد یک شنبه کمینه دمای شهرهای مختلف استان بین ۱۰ تا ۱۲ پیش بینی می شود.

وی گفت: با توجه به این اطلاعیه و اخطاریه که صادر شده اقداماتی توسط راهداری استان و سایر دستگاه ها انجام شد و تاکنون خسارتی گزارش نشده است.

داداشی بیان کرد: برای فردا با توجه به تداوم روند کاهشی دما به صورت پراکنده بارش برف در مناطق مرتفع استان مانند شاهوار و درازنو را شاهد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: با توجه به شدت بارش ها آبگرفتگی معابر در شهرها و جاری شدن سیلاب در مناطق مستعد دور از انتظار نیست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست