• تاریخ: 2015-02-19
  • شناسه خبر: 1785
  • 2,523 بازدید

مدیرکل هواشناسی گلستان: دمای هوای استان گلستان تا ۱۲ درجه کاهش می‌یابد

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: از امروز تا شنبه دوم اسفند ماه با توجه به ورود سامانه بارشی شاهد کاهش محسوس دما تا ۱۲ درجه در استان گلستان هستیم. سیدمحمدرضا رضوی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان گلستان ...

139211011228546721955813
ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: از امروز تا شنبه دوم اسفند ماه با توجه به ورود سامانه بارشی شاهد کاهش محسوس دما تا ۱۲ درجه در استان گلستان هستیم.

سیدمحمدرضا رضوی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان گلستان اظهار داشت: کاهش دما در استان گلستان بین ۹ تا ۱۲ درجه است و امکان بارندگی و بارش برف نیز وجود دارد.

وی افزود: در پی کاهش محسوس دما در استان گلستان و بارندگی شاهد آب گرفتگی برخی معابر به علت بارندگی خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان تصریح کرد: اختلال در تردد در جاده‌های مناطق کوهستانی و شهری به علت بارش برف نیز از اثرات دیگر کاهش دما در استان است.

به گفته وی، یخبندان و پدیده مه نیز در این سه روز خارج از انتظار نیست.

رضوی اظهار داشت: مردم گلستان باید هشدارهای لازم را مورد توجه قرار دهند و از رفتن به حاشیه رودخانه‎ها و مناطقی که امکان بروز سیل وجود دارد تا حد امکان پرهیز کنند.

وی افزود: گلستانی‌ها جادهای کوهستانی در صورت بروز پدیده برف از زنجیر چرخ استفاده کنند.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان تاکید کرد: در شب گذشته در جاده‌های کوهستانی توسکستان و خوش ییلاق ریزش برف را شاهد بودیم که سبب شد تا راهداران و ماموران راهداری در راستای جلوگیری از بسته شدن راه عملیات نمک پاشی و برف‌روبی را انجام دادند.
تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست