• تاریخ: 2018-04-15
  • شناسه خبر: 25894
  • 232 بازدید

مدیرکل هواشناسی گلستان: تداوم بارش باران در گلستان تا دوشنبه

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی گلستان از تداوم بارش در گلستان تا ظهر روز دوشنبه خبر داد و گفت: از روز سه شنبه شاهد افزایش دما در سطح استان خواهیم بود. نوربخش داداشی در رابطه باآخرین تغییرات الگوهای پیش یابی در سطح استان گلست ...

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی گلستان از تداوم بارش در گلستان تا ظهر روز دوشنبه خبر داد و گفت: از روز سه شنبه شاهد افزایش دما در سطح استان خواهیم بود.

نوربخش داداشی در رابطه باآخرین تغییرات الگوهای پیش یابی در سطح استان گلستان اظهار کرد: بامداد روز جمعه نخستین امواج سامانه ناپایدار وارد استان گلستان شد و کاهش دمای بیش از ۱۰ درجه را به همراه داشت.

وی افزود: این سامانه که همراه با بارش برف و بارش در مناطق مختلف استان بوده ظهر دوشنبه استان را ترک کرده و رفته رفته شاهد جوی پایدار دراستان خواهیم داشت.

داداشی از بارش برف در ارتفاعات استان خبر داد و اظهار کرد: از شروع فعالیت این سامانه در استان شاهد حداکثر بارش باران در شهرهای گلستان ۲۵ میلیمتر گزارش شده است، همچنین بارش برف مذاب ۱۰ میلیمتر در ارتفاعات حاجی آباد و دراز نو گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی گلستان ادامه داد: طبق الگوهای فعلی روند افزایش دما در گلستان از روز سه شنبه آغاز می شود و تا آخر هفته ادامه دارد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست