• تاریخ: 2021-01-31
  • شناسه خبر: 30734
  • 72 بازدید

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان:‌ پرواز گرگان آکتائو فروردین ۱۴۰۰ برقرار می‌شود

ارکین نیوز-مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: با رایزنی‌های انجام شده از ۱۲ فروردین ماه سال آینده پرواز گرگان آکتائو برقرار می‌شود. علی متانت اظهار کرد: رایزنی‌ها برای برقراری دو پرواز خارجی و یک داخلی از فرودگاه بین ا ...

ارکین نیوز-مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: با رایزنی‌های انجام شده از ۱۲ فروردین ماه سال آینده پرواز گرگان آکتائو برقرار می‌شود.

علی متانت اظهار کرد: رایزنی‌ها برای برقراری دو پرواز خارجی و یک داخلی از فرودگاه بین المللی شهدای گرگان در ماه‌های گذشته آغاز شده است.

وی افزود: با رایزنی‌های انجام شده از ۱۲ فروردین سال آینده پرواز گرگان- آکتائو برقرار می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان با اشاره به اینکه رایزنی‌ها برای برقراری پرواز از گرگان به مقصد استانبول و تبریز ادامه دارد، توضیح داد: هم‌اکنون هفته‌ای ۸۳ سورتی پروازی به ۹ مقصد از فرودگاه بین المللی شهدای گرگان در حال انجام است.

وی تصریح کرد: با شیوع بیماری کرونا تعداد پروازها و میزان جابه‌جایی مسافر از فرودگاه گرگان کاهش یافته بود اما هم‌اکنون شاهد افزایش پروازها و جابه‌جایی مسافر از این فرودگاه هستیم.

متانت اضافه کرد: ظرفیت سالانه جابه‌جایی مسافر از فرودگاه گرگان ۷۰۰ هزار نفر بود که با افتتاح پروژه‌های جدید در ماه‌های اخیر به دو میلیون و ۱۰۰ هزار نفر رسیده است/مهر