• تاریخ: 2016-07-22
  • شناسه خبر: 19483
  • 665 بازدید

مدیرعامل راه آهن شمال: بی توجهی راننده کامیون عامل اصلی حادثه قطار گرگان-پل سفید

ارکین نیوز-مدیرعامل راه آهن شمال، علت حادثه برخورد ریل باس با کامیون را در سه کیلومتری ایستگاه گلوگاه در بررسی اولیه، بی توجهی راننده کامیون در عبور از گذرگاه بدون مستحفظ اعلام کرد. یوسف گران پاشا با بیان اینکه خوشبختانه ...

ارکین نیوز-مدیرعامل راه آهن شمال، علت حادثه برخورد ریل باس با کامیون را در سه کیلومتری ایستگاه گلوگاه در بررسی اولیه، بی توجهی راننده کامیون در عبور از گذرگاه بدون مستحفظ اعلام کرد.

یوسف گران پاشا با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت اظهار داشت: در حال حاضر ریل باس توسط یک دستگاه دیزل به ایستگاه بهشهر انتقال یافت و مسیر راه آهن برای تردد بقیه قطار ها کاملا باز است.

وی با اشاره به اینکه سیر همه قطار ها بصورت عادی و در ساعت مقرر انجام می­ شود اظهار داشت: بقیه مسافران نیز با چند دستگاه مینی بوس پیش بینی شده راهی مقصد شدند.

گران پاشا افزود: در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با ریل باس پل سفید – گرگان در سه کیلومتری ایستگاه گلوگاه ۲۲ نفر از مسافران مصدوم شدند و با اطلاع از این حادثه بلا فاصله هماهنگی های لازم از طریق کمیسیون سوانح راه آهن با اورژانس، هلال احمر و واحدهای مورد نیاز انجام شد.

مدیرعامل راه آهن شمال ادامه داد: مصدومان حادثه به بیمارستان امام بهشهر و ثامن گلوگاه انتقال یافتند که ۲۱ نفر از آنها پس از درمان سرپایی ترخیص و یک نفر از مصدومان که راننده کامیون است بستری شد/هیرکان نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست