• تاریخ: 2015-12-16
  • شناسه خبر: 11865
  • 418 بازدید

محیط‌بانان کلاله با ۸ شکارچی غیرمجاز درگیر شدند / شلیک با اسلحه بسوی محیط بانان!

ارکین نیوز-هشت شکارچی غیر مجاز در درگیری با محیط بانان کلاله با تهدید و شلیک به سوی محیط بانان متواری شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، ماموران یگان حفاظت شهرستان کلاله در منطقه شکار ممنوع عزیزآ ...

ارکین نیوز-هشت شکارچی غیر مجاز در درگیری با محیط بانان کلاله با تهدید و شلیک به سوی محیط بانان متواری شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، ماموران یگان حفاظت شهرستان کلاله در منطقه شکار ممنوع عزیزآباد در محلی به نام قره‌کو به هشت نفر شکارچی مسلح در دو گروه جداگانه برخوردند که پس از تعقیب و گریز، شکارچیان اقدام به شلیک تیر به سمت ماموران و تهدید با اسلحه کردند و در حالی که صورت های خود را پوشانده بودند بدون شناسایی متواری شدند و تلاش برای شناسایی آنها ادامه دارد.

در حین درگیری مسلحانه این شکارچیان با محیط‌بانان یکی از شکارچیان به سمت یکی از محیط بانان این اداره شلیک مستقیم کرد که خوشبختانه ساچمه های شلیک شده از اسلحه این شکارچی از فاصله نیم متری سر این محیط بان عبور کرد و آسیبی به این محیط بان وارد نشد.

محمد فرامرزی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کلاله که خود در صحنه درگیری حضور داشت گفت: به دلیل تعداد بالای شکارچیان و همچنین شروع درگیری از طرف این شکارچیان متاسفانه نتوانستیم هیچکدام از این متخلفان را دستگیر کنیم و با هماهنگی با دستگاه قضایی و همچنین نیروهای امنیتی شهرستان وارد عمل شده ایم و توانسته ایم هویت محل سکونت این شکارچیان را شناسایی کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست