• تاریخ: 2016-06-08
  • شناسه خبر: 18391
  • 265 بازدید

محدودیت در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران بندرترکمن به دلیل ضعف‌های زیرساختی

ارکین نیوز-فرماندار بندرترکمن گفت: با توجه به حضور گردشگران بی‌شمار در ایام نوروز و تابستان در این منطقه، اما به دلیل ضعف‌های زیرساختی، در ارائه خدمات مطلوب به آنها محدودیت داریم. عبدالحکیم فیروزی در جلسه با مدیرکل راه و ...

ارکین نیوز-فرماندار بندرترکمن گفت: با توجه به حضور گردشگران بی‌شمار در ایام نوروز و تابستان در این منطقه، اما به دلیل ضعف‌های زیرساختی، در ارائه خدمات مطلوب به آنها محدودیت داریم.

عبدالحکیم فیروزی در جلسه با مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان با توجه به ظرفیت‌های توسعه شهرستان، خواستار تسریع در اجرای پروژه‌های راهسازی شهرستان از جمله تعریض محور کردکوی- بندرترکمن، شانه‌سازی بندرترکمن- آق‌قلا و راه‌های دسترسی و پروژه‌های مسکن مهر شد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اشاره به ایمن‌سازی راه‌ها به عنوان یکی از سیاست‌های اولویت‌دار وزارت راه و شهرسازی در سال جاری، گفت: در شهرستان‌ها از جمله بندرترکمن نیز به تناسب اهمیت محورهای ارتباطی، ایمن‌سازی آنها در دستور کار سال ۹۵ قرار گرفته است.

ابراهیم مبارک‌قدم افزود: از جمله محورهای بندرترکمن که نیاز به ایمن‌سازی دارند محورهای روستایی سیجوال، اورکت‌حاجی و محور زیارتگاه بهاءالدین، محور بندرترکمن- بندرگز است.

وی همچنین از ادامه پروژه تعریض محور کردکوی- بندرترکمن، شانه‌سازی محور بندرترکمن-آق‌قلا و زیرسازی و آسفالت محور منتهی به اسکله بندرترکمن به عنوان بخشی دیگر از اقدامات اداره کل در راستای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی در سال ۱۳۹۵ یاد کرد.

مبارک‌قدم از بهره‌برداری آسفالت محور روستایی پنج‌پیکر به عنوان یکی از اقدامات مهم در زمینه خدمت‌رسانی به روستاها نام برد و گفت: یکی دیگر از موضوعات مهم در جهت عبور ترافیک ایمن و خارج از شهر بندرترکمن، احداث کمربندی است که تلاش می‌شود در اصلاحیه قرارداد محور کردکوی، بندرترکمن-آق‌قلا دیده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان درباره راه منتهی به اسکله بندرترکمن نیز گفت: برای زیرسازی و آسفالت این محور با استفاده از قیر مورد نیاز با مسوولان شهرستانی همکاری می‌شود.

وی گفت: با توجه به حضور گردشگران بی‌شمار در ایام نوروز و تابستان در این منطقه، اما به دلیل ضعف‌های زیرساختی، در ارائه خدمات مطلوب به آنها محدودیت داریم.

بازدید از سایت‌های مسکن مهر، راه منتهی به اسکله، محورهای روستایی سیجوال و اورکت‌حاجی از دیگر برنامه‌های مدیرکل راه و شهرسازی گلستان بود.
روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست