• تاریخ: 2022-04-26
  • شناسه خبر: 31515
  • 287 بازدید

مجمع خیرین شهرستان پشتوانه خوبی برای احداث دانشگاه پیام نور آق قلا است

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان  آق قلا با رئیس دانشگاه پیام نور گلستان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور گلستان،فرماندار آق قلا با حضور در دانشگاه پیام نور با دکتر صفاهانی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که ...

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان  آق قلا با رئیس دانشگاه پیام نور گلستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور گلستان،فرماندار آق قلا با حضور در دانشگاه پیام نور با دکتر صفاهانی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با همراهی مجمع خیرین شهرستان آق قلا و ریاست دانشگاه پیام نور واحد آق قلا برگزار شد، موضوع ساختمان در حال احداث دانشگاه پیام نور واحد آق قلا مطرح و مسائل و موانع آن بررسی شد.

سلیمان هاشمی ضمن تبریک انتصاب دکتر صفاهانی، بر اراده جدی مجموعه مدیریتی شهرستان برای تکمیل و راه اندازی ساختمان اداری و آموزشی دانشگاه پیام نور تاکید کرد و افزود: مجمع خیرین شهرستان با اهدای زمین و نیز تامین منابع مالی جهت ساخت آن، پشتوانه خوبی برای رسیدن به این هدف است.

 

گفتنی است در ابتدای این دیدار، دکتر طعنه، رئیس واحد آق قلا، گزارشی از روند اجرایی ساخت واحد اداری آموزشی ارائه کرد و لزوم پیگیری مواردی را مطرح کرد و افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۲ و نیم هکتار و به متراژ هزار و دویست متر پیشرفت ۸۵ درصدی داشته و امیدواریم با حضور دکتر تقی زاده، ریاست عالی دانشگاه شاهد تکمیل آن در آینده ای نزدیک باشیم.