• تاریخ: 2016-01-22
 • شناسه خبر: 13639
 • 778 بازدید

مجلس دهم به فرماندار سابق بندرترکمن و آق قلا لبخند میزند؟

ارکین نیوز – گمانه زنی ها نشان می دهد که بعد از اعلام صلاحیتها گروههای ترکمن غرب استان گرایش زیادی به سمت حاجی گلدی کر نشان داده اند . حاجی گلدی کر فرماندار سابق شهرستان های بندرترکمن و آق قلا که در انتخابات دهمین ...

ارکین نیوز – گمانه زنی ها نشان می دهد که بعد از اعلام صلاحیتها گروههای ترکمن غرب استان گرایش زیادی به سمت حاجی گلدی کر نشان داده اند .

حاجی گلدی کر فرماندار سابق شهرستان های بندرترکمن و آق قلا که در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرده اقبال بلندی پیدا کرده است .

با اعلام صلاحیتهای کاندیداهای حوزه های مختلف در غرب استان شاهدیم که ۱۶ نفر تایید شده اند که از این بین فقط ۶ نفر ترکمن هستند که سرشناس ترین آنها حاجی گلدی کر و عبدالجلال ایری هستند .

با توجه به وسعت منطقه غرب استان که شامل چهار شهرستان می شود یعنی گمیشان ، بندرترکمن ، کردکوی و بندرگز این شانس به حاجی گلدی کر روی آورده که در بین ترکمن ها بتواند از رای بالایی برخوردار باشد .

با توجه به حضور فراوان حاجی گلدی کر در منطقه و روابط بالای وی با همشهریان و ترکمن ها بنظر می رسد اقبال حاجی گلدی کر بیشتر باشد .

با این حساب اگر ترکمن ها بتوانند روی حاجی گلدی کر اجماع کنند قطعا می توانند گزینه های کردکوی و بندرگز را با شکست مواجه سازند و این می طلبد در فرصت باقی مانده ترکمن ها بتوانند با کر بیعتی دوباره داشته باشند .
گلستان سلام

 • انصاف - 2016-01-22 در 10:15 ب.ظ

  با سلام
  این مطلبی که نوشتید دور از واقعیت می باشد و…..

 • محمد - 2016-01-23 در 11:19 ق.ظ

  سلام
  آقای انصاف درست میگن…

 • علی - 2016-01-23 در 2:52 ب.ظ

  جناب انصاف و محمد.متاسفم برشماها.. با این تخریبهاتون چه چیزی را میخواهید ثابت کنید؟…. آقای حاج گلدی کر در غرب گلستان همچنان پیشتاز می باشند. همه ما پشت این مرد ولایتمدار هستیم . اگر میخواهید گفته های بنده و همچنین مطالب سایت ارکین را ( مبنی بر پیشتاز بودن ایشان را) مشاهده نمایید. کافیست یه سر به نشست ایشان در شهر و روستا بزنید. تا براتون ثابت گردد. اگر چشم بینا داشته باشید…..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست