• تاریخ: 2019-04-07
  • شناسه خبر: 28380
  • 325 بازدید

لایروبی گرگانرود و کانال‌های گمیشان با همکاری ارتش و سپاه در حال انجام است

ارکین نیوز-ارشد نظامی آجا در استان گلستان گفت: لایروبی گرگانرود و کانال‌های رهبری، ملت و محیط زیست در گمیشان با همکاری سپاه در حال لایروبی بوده که سبب افزایش خروج سیلاب از منطقه شده است. امیر محمد غفاری عصر امروز در جلسه ...

ارکین نیوز-ارشد نظامی آجا در استان گلستان گفت: لایروبی گرگانرود و کانال‌های رهبری، ملت و محیط زیست در گمیشان با همکاری سپاه در حال لایروبی بوده که سبب افزایش خروج سیلاب از منطقه شده است.

امیر محمد غفاری عصر امروز در جلسه شورای اداری استان اظهارداشت: از ۲۷ اسفندماه با ابلاغ ستاد بحران استان چهار پایگاه امدادی در خوش ییلاق، گنبدکاووس، آق‌قلا و گمیشان ایجاد کردیم و برای هر پایگاه نیز افسر ارشد برای ارتباط با ستاد بحران گذاشتیم تا از موازی‌کاری‌ها جلوگیری کنیم.

وی گفت: بعد از فرمان مقام معظم رهبری ارتش در کنار سپاه، نیروی انتظامی و مرزبانی منسجم‌تر و با امکانات بیشتری وارد صحنه شد و هنوز هم در منطقه حضور دارند.

امیر غفاری با اشاره به اقدامات ارتش در استان در سه حوزه امدادرسانی، راه و لایروبی و کشیدن دایک در اطراف شهرها و روستاها بیان داشت: دو بیمارستان صحرایی با همه امکانات تخصصی در مناطق سیل‌زده ایجاد شده و اکیپ‌های سیار نیز برای خدمات‌رسانی به مردم روستاهای سیل‌زده در منطقه فعال هستند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست