• تاریخ: 2016-02-02
  • شناسه خبر: 14107
  • 2,156 بازدید

کلاهبرداری کارمند پست بانک روستای چارقلی گمیشان

ارکین نیوز – یکی از کارمندان پست بانک روستای چارقلی گمیشان پس ازجلب اعتماد مردم اقدام به کلاهبرداری از مردم روستا کرد. به گزارش ساحل گمیشان، یکی از کارمندان پست بانک روستای چارقلی ، که علاوه بر کار در دفتر پست بانک ...

ارکین نیوز – یکی از کارمندان پست بانک روستای چارقلی گمیشان پس ازجلب اعتماد مردم اقدام به کلاهبرداری از مردم روستا کرد.

به گزارش ساحل گمیشان، یکی از کارمندان پست بانک روستای چارقلی ، که علاوه بر کار در دفتر پست بانک به کار خرید و فروش خودرو اشتغال داشت پس از مدتی کار و جلب اعتماد مردم اقدام به کلاهبرداری از مردم روستا کرد و سپس متواری شد.

شنیده ها از اهالی روستا حاکیست بعضی با اعتماد به این مرد میلیونها تومان پول خود را جهت خرید و فروش خودرو صفر در اختیار او قرار داده اند و تنها یک چک از او دارند و هرگز صاحب خودرو نشده اند و نه تنها سودی دریافت نکرده اند که اصل پول خود را نیز از دست داده اند.

یکی از اهالی می گوید من ۳۰ میلیون پول خود را در اختیار او قرار داده ام و در ماههای اول سود پول را مرتب دریافت می کردم و این سبب اعتماد من و دیگر دوستانم شد ولی بعدها دیگر نه از پول خبری شد و نه از اصل آن.

شنیده شده است ، برخی از اهالی هم که قبوض آب و برق خود را به شعبه برده اند و علی رغم مهر دریافت پول ظاهرا مبلغ بهای مصرفی آب و برق و گاز به شرکت مربوطه واریز نشده است.

اینکه از پست بانک کلاهبرداری شده یا نه در دست بررسی است.

همچنین شنیده شده افراد مسن کارت خود را جهت پرداخت قبوض و موارد اینچنینی در اختیار این مرد قرار داده اند و مورد سوء استفاده مالی قرار گرفته اند.

این مطالب شنیده های خبرنگار ما از اهالی روستا می باشد که در محل پست بانک حضور داشتند

اخبار موثق تر متعاقبا اعلام می شود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست