• تاریخ: 2016-09-24
  • شناسه خبر: 20656
  • 227 بازدید

قهرمان پارالمپیک ریو: بهزیستی هیچ حمایتی از من نداشته است/با هزینه‌های شخصی تمرین می‌کنم

ارگین نیوز- عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: با اینکه تحت پوشش بهزیستی هستم، بهزیستی هیچ حمایتی از من در این مدت نداشته است. آرش خرمالی درباره سطح مسابقات پارالمپیک اظهار داشت: پس از المپیک لن ...

ارگین نیوز- عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: با اینکه تحت پوشش بهزیستی هستم، بهزیستی هیچ حمایتی از من در این مدت نداشته است.

آرش خرمالی درباره سطح مسابقات پارالمپیک اظهار داشت: پس از المپیک لندن ۸سال است که عضو تیم ملی هستم و سطح مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بسیار بالا بود و همه تیم‌ها با هدف برد در این مسابقات حضور داشتند.

وی افزود: ۷ نفر از اعضای تیم ما برای نخستین بار در این مسابقات مهم شرکت داشتند و انگیزه بسیار بالائی برای قهرمانی داشتیم.

عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو تصریح کرد: در المپیک لندن در بازی‌های مقدماتی بوسنی را ۳ بر یک برده بودیم و زمانی که در گیم دوم باخت دادیم همگی مصمم شدیم بازی را ببریم که با توکل بخدا پیروز شدیم و البته بازیکن بلند قد ما آقای مرتضی مهرزاد از مازندران کمک بزرگی در بازی بود.

خرمالی با گله‌مندی از اداره بهزیستی تصریح کرد: به عنوان یک معلول تحت پوشش این ارگان هستم اما متاسفانه نه تنها در این مدت حمایتی نشدم، حتی برای بدرقه تماس تلفنی برای خداحافظی هم انجام نشد.

وی اظهار کرد: با هزینه شخصی خودم و گرفتن مربی خصوصی روزی ۴ ساعت تمرین می‌کردم و از المپیک لندن به بعد هم یک هفته در میان در اردوی تیم ملی یا اعزام به کشورهای دیگر بودم و به جرات می‌توان گفت خانواده به خصوص فرزند ۴٫۵ ساله خود را نمی‌دیدم.

عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان تصریح کرد: از ماه دیگر تمرینات خود را برای اردوی قهرمانی جام باشگاههای جهان برای ۲ سال آینده آغاز می‌‎کنیم.

خرمالی افزود: به جز سالن بقیه موارد تمرین و اعزام با هزینه خودم بود به صورتی که وقتی مدال طلا به گردنم انداخته شد همه زحمات و سختی‌های چهار ساله از جلوی چشمم عبور کرد و اشک شوق جاری شد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست