• تاریخ: 2015-06-03
  • شناسه خبر: 4585
  • 658 بازدید

قطار مسافربری محلی گرگان – اینچه برون راه اندازی خواهد شد

ارکین نیوز-معاون امور مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران به همراه مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ (گلستان)، پیش از ظهر امروز با استاندار گلستان دیدار و گفتگو کردند. راشدی و مهندس قربانیان در این دیدار پیرامون بازسازی و توسعه ا ...

1433236277_ff
ارکین نیوز-معاون امور مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران به همراه مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ (گلستان)، پیش از ظهر امروز با استاندار گلستان دیدار و گفتگو کردند.

راشدی و مهندس قربانیان در این دیدار پیرامون بازسازی و توسعه ایستگاه مسافری راه آهن گرگان و بندرترکمن با دکترصادقلو گفتگو کردند.

بر اساس این گزارش، طی نیاز سنجی صورت گرفته توسط اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ (گلستان) و با همکاری ادارات کل گمرکات و حمل و نقل و پایانه های استان در آینده ای نزدیک، قطار مسافربری محلی گرگان – اینچه برون راه اندازی خواهد شد.

همچنین مقرر شد، اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ (گلستان) نسبت به بررسی تعداد مسافری که در مسیر گرگان به گنبد تردد می کنند، اقدام نمایند تا پس از مشخص شدن وضعیت و طی مکاتبه با راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مطالعات طرح احداث خط آهن گرگان به گنبد در اولویت قرار گیرد.
گلستان ما

  • طعنه - 2015-06-03 در 6:01 ب.ظ

    امیدواریم که عملی شود// واقعا خوب میشه که این طرح اجرایی بشه///

  • شهروند - 2015-06-06 در 12:55 ق.ظ

    داداش فکر نمی کنی این برنامه ای باشه که بعدها بخواهند نیروی کار از مرکز استان تا پتروشیمی را در هنگامه خواب ما و دور از چشمهای حساس به موضوع ما بخواهند روزانه جابجا کنند،قطعاً اگر این جابجایی هرروز بوسیله چندین مینی بوس و یا اتوبوس از شهر و اطراف آن رد شوند ما به موضوع حساس می شویم ولی با تدبیر قطاری که اسم تردد آنطرف مرزها را یدک می کشد شاید خیلی متوجه موضوع نشویم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست