• تاریخ: 2019-02-08
  • شناسه خبر: 28102
  • 416 بازدید

قتل جوان ۲۴ ساله در گمیشان/ مظنون شناسایی شد

ارکین نیوز- دادستان عمومی و انقلاب گمیشان از قتل جوان ۲۴ ساله گمیشانی خبر داد و گفت: با اقدامات قضایی و بررسی های پلیسی مظنون اصلی ارتکاب قتل شناسایی و دستورات لازم برای دستگیری وی صادر شد. علی اکبر قنبرزاده افروزی شامگا ...

ارکین نیوز- دادستان عمومی و انقلاب گمیشان از قتل جوان ۲۴ ساله گمیشانی خبر داد و گفت: با اقدامات قضایی و بررسی های پلیسی مظنون اصلی ارتکاب قتل شناسایی و دستورات لازم برای دستگیری وی صادر شد.

علی اکبر قنبرزاده افروزی شامگاه پنج شنبه در خصوص قتل جوان ۲۴ ساله در گمیشان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عصر پنجشنبه پیکر جوان روستایی که بر اثر اصابت چاقو در ناحیه گردن به قتل رسیده بود در یکی از جاده های فرعی شهرستان گمیشان کشف شد.

وی افزود: قبل از یافتن جنازه، خانواده این جوان ۲۴ ساله اهل روستای آرخ با حضور در دادسرای گمیشان مفقود شدن وی را اطلاع داده بودند.

قنبرزاده افروزی ادامه داد: چند ساعت بعد در یکی از جاده های فرعی و روستایی گمیشان پیکر بی جان این جوان کشف شد.

وی بیان کرد: با هماهنگی قضایی جسد برای تحقیقات بیشتر و کالبدشکافی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای مشخص شدن علت اصلی قتل ادامه دارد.

دادستان گمیشان گفت: با اقدامات قضایی و بررسی های پلیسی مظنون اصلی ارتکاب قتل شناسایی و دستورات لازم به پلیس برای دستگیری وی صادر شده است.

به گفته منابع آگاه مظنون اصلی قتل از روستاییان ساکن در یکی از شهرهای شرقی استان است/مهر

کد خبر ۴۵۳۷۱۰۷

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست