• تاریخ: 2018-02-24
  • شناسه خبر: 25553
  • 320 بازدید

قاتل گنبدی در کمتر از ۵ ساعت دستگیر شد

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: قاتل جوان ۲۹ ساله در شهرستان گنبدکاووس، در مدت کمتر از ۵ ساعت شناسایی و دستگیر شد. محمود علی فر, ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: ساعت ۱۸ عص ...

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: قاتل جوان ۲۹ ساله در شهرستان گنبدکاووس، در مدت کمتر از ۵ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

محمود علی فر, ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: ساعت ۱۸ عصر روز پنج‌شنبه, در یکی از خیابان‌های شهرستان گنبدکاووس ۲ دوست بر سر موضوعی با هم اختلاف پیدا می‌کنند ,که به نزاع و درگیری منجر می‌شود.

وی افزود: بر اثر این درگیری و نزاع, جوان ۲۱ ساله با بیش از ۱۰ ضربه چاقو, به سینه, کتف و دیگر اعضای جوان ۲۹ ساله, وی را به شدت مجروح می‌کند و جوان ۲۹ ساله به علت شدت جراحات قبل از رسیدن به بیمارستان فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: ماموران نیروی انتظامی به محض اطلاع از وقوع قتل و حادثه, در محل حاضر و تحقیقات خود را انجام داده و قاتل را شناسایی می‌کنند.

سرهنگ علی‌فر تاکید کرد: قاتل در کمتر از ۵ ساعت در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شده و تحویل مراجع قضایی می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به بررسی‌ها و شنیده‌های حاکی، یکی از نزدیکان قاتل نیز در این درگیری حضور داشته, که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست