• تاریخ: 2015-11-28
  • شناسه خبر: 11122
  • 666 بازدید

قاتل برادر کش شبانه در آق قلا دستگیر شد

ارکین نیوز – دعوای خانوادگی در چارقلی با قتل برادر بزرگتر و زخمی شدن یکی دیگر از برادران و نهایتا دستگیری ضارب پایان یافت. به گزارش ساحل گمیشان ، متاسفانه شب جمعه ۶ آذر ۹۴ اختلاف و درگیری سه برادر ساکن روستای چارقل ...

ارکین نیوز – دعوای خانوادگی در چارقلی با قتل برادر بزرگتر و زخمی شدن یکی دیگر از برادران و نهایتا دستگیری ضارب پایان یافت.

به گزارش ساحل گمیشان ، متاسفانه شب جمعه ۶ آذر ۹۴ اختلاف و درگیری سه برادر ساکن روستای چارقلی موجب قتل برادر بزرگتر و زخمی شدن یکی دیگر از برادران شد.

امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در توضیح اتفاق رخ داده به خبرنگار ما گفت:متاسفانه دعوای برادران بر سر زمین ارثیه پدری بود که برادر کوچکتر با ضربات چاقو یکی از برادران را زخمی و برادر یزرگترش را به قتل می رساند.

وی ادامه داد: روز قبل از حادثه هم برادران با هم درگیرشده بودند و با امضا تعهد نامه در کلانتری شهرستان آزاد شده بودند که متاسفانه به تعهد خود پایبند نبودند و دوباره با هم درگیر می شوند که متاسفانه این بار دعوا به قتل برادر بزرگتر منجر شد.

ضمیر در پایان گفت: برادر ضارب بلافاصله متواری می شود که با زحمات نیروی انتظامی چند ساعت بعد در آق قلا دستگیر می شود ، خوشبختانه حال برادر زخمی مساعد است و جراحات وی سطحی بوده که پس از چند ساعت از بیمارستان مرخص شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست